×
FANZINE.cz

Nevědomí ve vyprávění Toma Cruise. Zápletka a zvraty ve dvou minutách

FOTO: Nevedomi_foto2

FOTO: OblivionDne 18. dubna budeme svědky návratu hvězd s unikátním vizuálním zpracováním. V novém traileru uvidíme postapokalyptický svět z pohledu hlavního hrdiny. Jenom škoda, že stihne během dvou minut prozradit zápletku i dějový zvrat.

video

Slibný filmový zážitek s Tomem Cruisem a Morganem Freemanem v hlavních rolích je za dveřmi. Měsíc a půl nás dělí od postapokalyptického sci-fi Nevědomí, které se možná zapíše do filmových dějin díky nové snímací technologii.

Nová kamera s unikátním snímacím čipem by měla zajistit hlubší barvy a bezkonkurenční ostrost. Ukázky z předchozích dvou trailerů nám předvedly propracovaný svět s očekáváním silného příběhu. Potud vypadá připravované dílo skvěle, ale…

FOTO: Tom Cruise ve sci-fi Nevědomí

Co se zdá být méně pochopitelné je potřeba filmařů sprostě vyžvanit dějové zvraty. Po zhlédnutí traileru si už zbytek příběhu zkrátka domyslíte. Pak už můžete jenom doufat, že herecké výkony a vizuální efekty stojí za návštěvu kina, když děj už znáte.

Bohužel se nejedná o první ani poslední případ. Trailer plný spoilerů jsme mohli vidět již při ukázkách na čtvrtý díl Terminátora nebo při čekání na Ostrov s Ewanem McGregorem.

Mají snad tvůrci zapotřebí nám zážitek kazit před premiérou? Nebo už do kina kvůli příběhu nechodíme?

Co si o tom myslíte vy? 

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..