Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

NHL 13 přinese zásadní vylepšení módů Be a Pro a EA Hockey League

Jan Perlík

Jan Perlík

9. 8. 2012

Přinášíme vám exkluzivní novinky týkajících se už netrpělivě očekávaného vydání nového ročníku NHL, konkrétně NHL 2013. Vylepšení se týkají módů Staň se legendou (Be A Pro) a EA Hockey League.

NHL 13

Vývojáři se snaží napravit chyby, na které si v minulosti hráči stěžovali Zdroj: EA

Základním zdrojem pro zlepšení obou módů bylo zvýšení umělé inteligence a novinky, o kterých jsme vás informovali dříve. Na tento základní stavební kámen nového NHL vsázejí tvůrci i nadále. V obou módech se díky tomu dočkáte zlepšení hry vašich spoluhráčů, což má umožnit lepší hraní a větší zážitek ze hry a zároveň hru i ztížit, protože se zlepší i protihráči.

Vylepšení v Be a Pro

V tomto módu jste začínající hráč, který postupně získává zkušenosti a zlepšuje se, což má za následek i větší důvěru u trenéra a trávení většího času na ledě. Tento postup není otázkou pár zápasů. Ve verzi 2012 bylo úrovní zlepšování hráče celkem 18, po kterých se dostal na vrchol. Úspěch se tedy dále rozvíjí, a to i vlivem velké herní komunity.

Seznam novinek a vylepšení zážitku

  • Nelíbí se vám v klubu? Stačí zažádat o přestup do jiného.
  • Pokud tak uděláte a máte dostatečnou tržní hodnotu, budete umístěni na obchodní listinu.
  • Jestliže tuto podmínku nesplníte, dostanete od vedení varování a rady o promyšlení žádosti.
  • Nedáte se odbýt? Bude vás čekat vyřazení z lajny a následně hraní na farmě.
  • Možnost odchodu do důchodu.
  • Po odchodu do důchodu se zobrazí statistiky kariéry.

Vylepšení v EA Sports Hockey League

V tomto módu jde o hraní online. Mezi novinkami proto nechybí regionální vyhledávání soupeře, což znamená, že vyplníte oblast, kde se nacházíte, a následně se vám otevře systém pokusů nalézt soupeře, který je ve vašem nejbližším okolí. Bohužel to prodlouží dobu vyhledávání. Bude také možnost uložení předchozího vyhledávání pro pozdější použití.

Po nátlaku komunity přišlo vylepšení v oblasti tabulek klubových týmů se šesti hráči. Budou odměňovány nejlepší kluby a dodatečně i kluby umístěné do TOP 10 a TOP 100. Vývojáři přišli s novinkou, která se týká násobnosti výkonu. Podle počtu hráčů v týmu se bude násobit zisk výkonnostních bodů koeficientem.

Nepřehlédněte: Vybrali jsme 13 nejlepších Batmanových gadgetů z filmů, komiksů i her

Samozřejmě čím více hráčů, tím větší koeficient. Například při hraní dvou hráčů bude koeficient 1,1 a při šestičlenném mužstvu 1,6. Vše se ale bude upravovat před vydáním, nebo i následně po vydání podle ohlasu komunity.

Další novinkou je možnost nominovat kapitána týmu a jeho asistenty. Nakonec přichází do módu potrestání hráčů, kteří budou opouštět zápas před zahájením, nebo krátce po zahájení. Tým od EA Sports se tak snaží zabránit nepříjemnostem, které jsou s tím spojené. Dostali mnohočetné stížnosti na toto téma.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

NHL 13 přinese zásadní vylepšení módů Be a Pro a EA Hockey League

Hide picture