Menu
FANZINE.cz
Komiks

Nightwing a Red Hood převzali Gotham. Nolanův Temný rytíř pokračuje

Jan Šuška

Jan Šuška

20. 12. 2013

FOTO: Batman, The Dark Knight RisesEpická trilogie Temný rytíř pokračuje ve fanoušky sponzorovaném filmu. Po Batmanově smrti chce vládu nad městem převzít podsvětí. Gotham má však nové ochránce.

Dark Knight Legacy je nejlépe specifikovatelný jako film vytvořený fanoušky pro fanoušky. Přispět může každý na stránkách www.indiegogo.com. Trilogie Christophera  Nolana Temný rytíř tak pokračuje ve fanouškovském pojetí. Film se soustředil na dvě postavy, Red Hooda a Nightwinga a zobrazuje události asi rok po Batmanovi smrti.

Ano, opravdu silně to připomíná u nás nedávno vydaného Batmana a Robina.

Zahrejte si ve filmu, stačí přispět štědrým darem

Ve filmu se objeví několik známých jmen jako Stephanie Brown, Oswald Cobblepot a Romeo Sionis. Dílko má přes sedm minut a tvůrci doufají, že je to startovní série s větším záměrem. Údajně bude každá penny vynaložena na vytvoření důstojného pokračování Temného rytíře.

Tvůrci filmu už mají vybránu jednu třetinu z odhadovaných 30 000 dolarů, které mají financovat štáb, herce, administrativu a další výlohy spojené s točením filmů. Mají také hezké dárky pro štědřejší dárce v podobě role ve filmu či masky Red Hooda.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nightwing a Red Hood převzali Gotham. Nolanův Temný rytíř pokračuje

Hide picture