Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Nová upoutávka na Hobita je venku. Ježíšek přichází dříve

Matouš Márai

Matouš Márai

21. 12. 2011

Středozem se opět otřese v základech. Peter Jackson se ujal režie prequelu Pána prstenů s názvem The Hobbit: An Unexpected Journey. Film půjde do kin koncem příštího roku. Podívejte se na novou upoutávku.

video
play-sharp-fill

Zpracování knihy od J. R. R. Tolkiena Hobit se dočkáme hned ve dvou filmech. První uvidíme v prosinci 2012 a druhý je naplánovaný o rok později. Obrovský úspěch Pána prstenů nenechal Jacksona chladným, když přišla nabídka na další Tolkienovu adaptaci, přijal ji s nadšením.

Sledujte náš speciál k filmu Hobit

Otázka zfilmování Hobita byla na stole už od natáčení prvního dílu Pána prstenů. Mnozí tvrdili, že Tolkienovo dílo je nepřeložitelné do filmové podoby. Jackson jednou provždy tyto hlasy umlčel a nyní přichází s novým počinem. Už nyní lze předpokládat vysokou kvalitu, kterou ukázal již v trilogii Pána prstenů.

V hlavní roli Bilba Pytlíka uvidíme Martina Freemana, jehož bude doprovázet Ian McKellen, kterého známe jako Gandalfa. Uvidíme i staré známé: vrátí se Christopher Lee, Orlando Bloom nebo také Elijah Wood. V hlavních rolích také budou zejména nové tváře trpaslíků, mezi nimi i Stephen Hunter, James Nesbitt a William Kircher.

Buďme trpěliví a těšme se na příští Vánoce. To přijde ten opravdový filmový dárek…

The Hobbit: An Unexpected Journey

Dobrodružný / Fantasy
USA / Nový Zéland, 2012

Režie: Peter Jackson
Hrají: Martin Freeman, Stephen Hunter, Peter Hambleton, Ian McKellen, James Nesbitt, Jeffrey Thomas, John Callen, Graham McTavish, Mark Hadlow, Richard Armitage, Orlando Bloom, Cate Blanchett, Elijah Wood, Andy Serkis, Hugo Weaving, Christopher Lee, Lee Pace, Dean O’Gorman, Aidan Turner, Ian Holm, Evangeline Lilly, Adam Brown, Jed Brophy, Conan Stevens, William Kircher, Sylvester McCoy, Ken Stott, Stephen Fry

Premiéra v ČR: 13.12.2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nová upoutávka na Hobita je venku. Ježíšek přichází dříve

Hide picture