×
FANZINE.cz

Nové fantasy knihy říjen – Harry Potter, Ve stínu magie, Země příběhů

Anca Sturmová: Magický expres

Anca Sturmová: Magický expresNoc co noc sedává třináctiletá Flinn na opuštěném nádraží, odkud před dvěma lety beze stopy zmizel její nevlastní bratr Jonte. Zůstala jí po něm jen pohlednice s podivnými verši a obrázkem starého vlaku, který ale nikdo kromě ní na pohlednici nevidí. Když pak přesně tento vlak vjede do stanice, hned do něj bez rozmyslu naskočí. Netuší, že se právě vrhla do největšího dobrodružství svého života. Jde totiž o magickou internátní školu na kolejích!

Tajemný příběh o lásce, přátelství a hledání důvěry v sebe sama.

Vydalo nakladatelství Fragment 10. října 2019.

Joanne Kaathleen Rowlingová: Harry Potter a Ohnivý pohárJoanne Kaathleen Rowlingová: Harry Potter a Ohnivý pohár

V Bradavicích se bude konat Turnaj tří kouzelníků. Zúčastnit se ho smí jen studenti, kterým už bylo sedmnáct let, a tak Harry Potter zatím alespoň sní o tom, že turnaj jednou vyhraje. Jenže když o Halloweenu Ohnivý pohár vyřkne své rozhodnutí, Harry s úžasem zjistí, že je mezi vybranými. Čekají ho smrtící úkoly, draci a temní čarodějové, ale s pomocí svých nejlepších přátel Rona a Hermiony to Harry možná… přežije.

Čtvrté dobrodružství Harryho Pottera v ilustracích Jima Kaye!

Ilustrované vydání!

Vydalo nakladatelství Albatros 14. října 2019.

John Flanagan: Hraničářův učeň 14 – Souboj na Araluenu 

John Flanagan: Hraničářův učeň 14 - Souboj na AraluenuPodaří se Maddie pomoct Horácovi a Gilanovi, kteří jsou obleženi ve staré pevnosti? A pokud ano, jak získají zpět nedobytný hrad Araluen, který drží zrádný Dimon? A co je nejdůležitější, až budou všechny bitvy dobojovány a vše se uklidní, kdo bude vládnout Araluenskému království?

Další příběh o hraničáři Willovi a jeho přátelích z království Araluen.

Brožované vydání.

Vydalo nakladatelství Egmont 14. října 2019.

Sandra Regnierová: Panovo znamení – Magická bránaSandra Regnierová: Panovo znamení – Magická brána

Když Allison v podzemí Edinburghu nevědomky otevře tajemnou bránu, způsobí tím neuvěřitelný chaos. Sama nechápe, co se vlastně stalo. A když se jí pak pověsí na paty Finn, hezoun, který o sobě tvrdí, že je elfí strážce, má co dělat, aby všechno ustála. Jak má, sakra, bránu zavřít, když netuší, jak ji otevřela? Je možné, že ten domýšlivý hejsek, který, pravda, má něco do sebe, je skutečný elf?

Volné pokračování oblíbené trilogie Panův tajemný odkaz.

Vydalo nakladatelství Fragment 17. října 2019.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..