×
FANZINE.cz

Nové fantasy knihy říjen – Harry Potter, Ve stínu magie, Země příběhů

Anna Brightová: Pozorovatelka

Anna Brightová: PozorovatelkaSelah, jediná dcera senešala Potomacu, zná svou povinnost: najít dokonalého partnera a zabezpečit budoucnost lidu. Když nastane ten den a Selah je veřejně ponížena odmítnutím, navrhne její nevlastní matka nevídané řešení. Vydá se na plavbu přes Atlantik, kde na ni čeká několik nápadníků.

Dokud nebude zasnoubená, neměla by se vracet. Budoucí princeznu čeká jedinečné dobrodružství, ale plány její macechy nejsou jediným tajemstvím skrytým v podpalubí. Cesta z Ameriky do světa evropských legend za láskou i dobrodružstvím v prvním dílu nové série!

Vydalo nakladatelství CooBoo 28. října 2019.

Soman Chainani: Škola dobra a zla 5 – Křišťál času

Soman Chainani: Škola dobra a zla 5 - Křišťál časuSofie, Agáta a jejich přátelé musí najít způsob, jak přemoci hrozivé zlo, které lži překrucuje v pravdu a snaží se přepsat jejich příběhy. Falešný král si uzurpoval kamelotský trůn, Tedrose odsoudil k smrti a Sofii donutil k tomu, aby se stala jeho královnou. Agátě se jako jediné podařilo utéct.

Teď musí spolu se studenty Školy dobra a zla vymyslet, jak dostanou Tedrose zpátky na trůn a zachrání Kamelot. A to dříve, než jejich pohádky dospějí k smrtícímu konci.

Navštivte Školu dobra a zla popáté! Nová trilogie z pohádkového světa pokračuje.

Vydalo nakladatelství CooBoo 28. října 2019.

Chris Colfer: Země příběhů – speciální průvodce

Chris Colfer: Země příběhů – speciální průvodceFanoušci Země příběhů, pozor! Doplňte svoji knihovničku o bohatě ilustrovaného průvodce oblíbených příběhů. Přehledně zpracovává původ a historii řady postav, míst a kouzelných předmětů. Zachycuje spletitá magická dobrodružství, jak je znáte a milujete, a zároveň přináší i nové, dosud neznámé obrázky a informace.

Třešničkou na dortu jsou originální skici postav a obálek od Chrise Colfera a další bonusové materiály, které dokumentují vznik slavné série. Bohatě ilustrovaný průvodce světem pohádek Chrise Colfera!

Vydalo nakladatelství Fragment 31. října 2019.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..