Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Nové foto k třetímu pokračování Riddicka: vrací se ničitel i zachránce

Redakce

Redakce

31. 1. 2012

Nová fotka zachycuje Vina Diesela, jako představitele Riddicka. Černé brýle, brnění, naběhnuté žíly. Zabiják nebo hrdina? Každopádně něco chystá.

He is back!, Zdroj: distributor filmu

Skvělá kamera, hra se světlem, spousty režijních nápadů a charismatický Riddick (Vin Diesel) – to všechno neodmyslitelně patří k filmu Černočerná tma (Pitch Black), kde jsme Riddicka, vraha se zvláštní schopností vidět ve tmě, viděli poprvé.

Neznámá planeta, krvežíznivé příšery bojící se světla a konečně planeta zahalená černočernou tmou, kde probíhá nerovný boj o život. Pokud jste fanoušky sci-fi filmů, tak tenhle vás musel dostat. Např. scéna, kdy Riddick upřeně hledí na predátora a kopíruje pohyb jeho hlavy, patří mezi nezapomenutelné. A není jediná.

Návrat Riddicka. Třetí díl série se dostane do produkce koncem roku

Dalších pět let strávil tento antihrdina cestováním po zapomenutých světech na okraji galaxie, a snažil se tak vyhnout žoldákům. Dostává se na planetu Heloin, kde bojuje s lordem Marshalem, despotou, který si chce podmanit lidstvo. Takže se dostává do apokalyptického boje o možný život lidstva.

To už se ale odehrává ve volném pokračování prvního dílu Riddick: Kronika temna (The Chronicles of Riddick). Ani v tomhle filmu nechybí úchvatné scény, výborné triky a vypiplané detaily, nekteří ale tvrdí, že postrádá atmosféru, která dělala jedničku jedničkou.

Pokud vám ale ani tohle nestačilo, máte se na co těšit. Po letech totiž David Twohy přichází s třetím filmem.

Těšíte se také tak moc jako my?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nové foto k třetímu pokračování Riddicka: vrací se ničitel i zachránce

Hide picture