Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Nové sci-fi a fantasy filmy v kinech: Hunger Games se blíží do finále

Melancholický listopad bude v kině přát nejen romantickým dramatům, ale také napínavým thrillerům či bláznivým animákům. Těšit se můžeme i na nový sci-fi epos Christophera Nolana či Brada Pitta v plné polní proti nacistickým vojákům.

FOTO: Matthew McConaughey Anne Hatthaway Interstellar

Gravitace 2? Zdroj: Warner

Interstellar

V nedaleké budoucnosti lidem hrozí humanitární katastrofa, která by mohla skončit záhubou života na Zemi. Skupina vědců objeví červí díru, skrz níž má doputovat zvláštní expedice do vzdálené galaxie a najít zde nový domov pro lidstvo. Členem týmu je i badatel Cooper, který bude kvůli misi nucený opustit svou rodinu.

Dva roky po zakončení trilogie o Temném rytíři klepe na dveře kinosálů opět Christopher Nolan, který se tentokrát pokusí diváky ohromit se svou novou epickou sci-fi. Hlavních rolí se ujali oscaroví Matthew McConaughey a Anne Hathaway, chybět nebude ani režisérův oblíbenec Michael Caine.

Datum premiéry: 6. listopadu

video
play-sharp-fill

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (Hunger Games: Mockingjay – Part 1)

Katniss Everdeenové se podařilo zachránit matku a sestru, ale boje s Capitolem zdaleka ještě neskončily. Jeho zástupci se rozhodli předvést svou sílu a nechali srovnat se zemí Dvanáctý obvod i jeho obyvatele. S podporou prezidentky Třináctého obvodu Katniss musí sebrat síly k rozhodující bitvě.

Na plátna přichází první díl finálové části série Hunger Games, který opět vznikl pod taktovkou režiséra dvojky Francise Lawrence. Filmařům poněkud zhatila plány nečekaná smrt herce Philipa Seymoura Hoffmana, který ale údajně stihl všechny své podstatné scény dotočit.

Datum premiéry: 20. listopadu

video
play-sharp-fill

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nové sci-fi a fantasy filmy v kinech: Hunger Games se blíží do finále

Hide picture