Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Nové sci-fi a fantasy filmy v kinech: Račte vstoupit do Říše pohádek

Druhý měsíc roku je na nové sci-fi a fantasy filmy velmi chudý. Jako hlavní únorová novinka nás čeká moderní zpracování další z klasických pohádek. Tentokrát půjde o hororovou Perníkovou chaloupku.

FOTO: Hansel and Gretel Witch Hunters

„Komu jsme to loupali perníček?“  Zdroj: Bontonfilm

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (Hansel and Gretel: Witch Hunters, trailer)

FOTO: Hansel and Gretel Witch Hunters PosterV dávných dobách nemuseli rodiče schovávat své potomstvo pouze před příchodem Polednice, ale také před po dětské krvi lačnícími čarodějnicemi. Jedinou jejich záchranou byla dvojka sourozenců, kteří si po traumatickém zážitku z dětství vytyčili boj s ježibabami jako životní cíl. Jejich jména: Jeníček a Mařenka.

Zvědavost, co se dělo po magické větě zazvonil zvonec, jistě přepadla každého posluchače pohádkových příběhů. Jakési nadsazené akční pokračování Perníkové chaloupky přináší hollywoodský nováček Tommy Wirkola, podle kterého se ze dvou zmlsaných dětiček stali akční hrdinové s tváří Gemmy Arterton a Jeremyho Rennera.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (Hansel and Gretel: Witch Hunters), USA/Německo, 2013, 83 min, Akční/Fantasy/Horor, Režie: Tommy Wirkola, Hrají: Jeremy Renner, Gemma Arterton, Famke Janssen, Peter Stormare, Zoë Bell

Datum premiéry: 28. února

video
play-sharp-fill

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nové sci-fi a fantasy filmy v kinech: Račte vstoupit do Říše pohádek

Hide picture