Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Nové sci-fi a fantasy filmy v kinech: Zachraňuje se svět i země Oz

FOTO: A Good Day to Die Hard Bruce WillisBřeznové novinky se budou snažit vyrazit divákům dech. Na stříbrném plátně budou fanouškům sci-fi a fantasy dělat společnost svět zachraňující Bruce Willis či mladičký čaroděj ze země Oz.

FOTO: Mocný vládce Oz

Čarovný James Franco a sličná Mila Kunis. Zdroj: Walt Disney Pictures

Mocný vládce Oz (Oz: The Great and Powerful, trailer)

FOTO: Oz The Great and Powerful PosterPotulný kouzelník Oscar doputuje do země Oz, ve které hodlá konečně udělat díru do světa. Zemí však zmítají velké problémy a bude na Oscarovi, aby ji z nich vytáhl a proměnil se z kejklíře nižší kategorie v mocného čaroděje ze země Oz.

Režisér Sam Raimi po komornějším hororu opět nese svou kůži na blockbusterový trh s prequelem klasického pohádkového filmu z roku 1939. Kromě skutečně magické vizuální stránky se můžeme těšit na Jamese Franca v hlavní roli, po jehož boku se objeví tři okouzlující čarodějky – Michelle Williams, Rachel Weisz a Mila Kunis.

Mocný vládce Oz (Oz: The Great and Powerful), USA, 2013, 127 min, Akční/Dobrodružný/Fantasy, Režie: Sam Raimi, Hrají: James Franco, Mila Kunis, Rachel Weisz, Michelle Williams, Bill Cobbs

Datum premiéry: 7. března

video
play-sharp-fill

G.I. Joe 2: Odveta (G.I. Joe: Retaliation, trailer)

FOTO: G.I. Joe Retaliation PosterZločinecká organizace Kobra nepřestala snít o převzetí vlády nad světem. Jeden z jejích členů navíc ovlivňuje veřejnost s tváří prezidenta Spojených států. Vojenský tým G.I. Joe musí hrozícímu nebezpečí zabránit stůj co stůj a povolává do zbraně nové posily.

Akční velkofilm G. I. Joe sklidil před čtyřmi lety úspěch především v USA, protože v okolním světě je jeho předloha prakticky neznámá. Lákadlem pro neamerické publikum by pak mělo být obsazení The Rocka a tento měsíc zaneprázdněného Bruce Willise.

G.I. Joe 2: Odveta (G.I. Joe: Retaliation), Kanada/USA, 2013, Akční/Dobrodružný/Sci-Fi, Režie: Jon M. Chu, Hrají: Channing Tatum, Bruce Willis, Dwayne Johnson, Arnold Vosloo, Jonathan Pryce

Datum premiéry: 28. března

video
play-sharp-fill

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nové sci-fi a fantasy filmy v kinech: Zachraňuje se svět i země Oz

Hide picture