Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Nové sci-fi filmy na DVD: Zabíjí pro peníze, pracuje jako Looper

Redakce

Redakce

29. 1. 2013

FOTO: Hlavní dvojice hrdinů z filmu LooperNájemné vraždy docela vynáší. Někdy ale zabijáka může nepříjemně překvapit ten, koho má zneškodnit. Přesně jako v akčním sci-fi Looper, DVD novince měsíce února.

FOTO: Hlavní dvojice hrdinů z filmu Looper

Bruce Willis tak cestoval časem, až docestoval na DVD. Zdroj: Bontonfilm

Looper (recenze, trailer)

Looper-plakatLoopeři jsou profesionální zabijáci, kteří pracují pro zločineckou organizaci. Jejich úkol je tradiční: osoby, které jsou pro sdružení nějak nepohodlné, zastřelí, zbaví se jejich těla a vezmou si královskou odměnu. Určitou zvláštnost v jejich práci ale přece jen najdeme: cílem těchto nájemných vrahů jsou lidé z budoucnosti. Jedním z looperů je i Joe. Jaké překvapení, když dostane za úkol zabít sám sebe.

Režisér Rian Johnson do hlavních rolí obsadil Josepha Gordona-Lewitta, Bruce Willise a Emily Blunt. Hudbu k filmu obstaral režisérův bratranec Nathan Johnson, přičemž do ní zakomponoval řadu zvuků, jež nahrál v místě natáčení. Mimo klasické hudební nástroje tak lze slyšet například dveře od aut, popelnice, větráky či běžecké pásy.

Looper, Sci-fi/Akční/Krimi/Thriller, 2012, 118 minut, Režie: Rian Johnson, Hrají: Joseph Gordon-Lewitt, Bruce Willis, Emily Blunt, Paul Dano, Jeff Daniels

Vychází: 20. února

video
play-sharp-fill

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nové sci-fi filmy na DVD: Zabíjí pro peníze, pracuje jako Looper

Hide picture