×
FANZINE.cz

Nové sci-fi nebo hororové knihy i audioknihy v prosinci – SPAD a TO

Margaret Atwoodová: Příběh služebnice – audioknihaMargaret Atwoodová: Příběh služebnice - audiokniha

Audiokniha románu kanadské spisovatelky Margaret Atwoodové v podání Zuzany Kajnarové, Martina Myšičky a dalších. Stala se nejen předlohou stejnojmenného celovečerního filmu (Volker Schlöndorffa, 1998), ale v letošním roce vznikl také úspěšný a oceňovaný televizní seriál s Elisabeth Moss, Josephem Fiennesem či Alexis Bledel v hlavních rolích. Připravuje se i jeho druhá řada, která už bude příběhem pouze inspirována.

Dystopická vize ukazuje budoucnost USA, které se proměnily v totalitní republiku Gileádu, potýkající se s ekologickými katastrofami a ztrátou plodnosti. Vypravěčka je jednou z žen, které ještě mohou mít děti a stávají se „služebnicemi“ velitelů nucenými k sexuálnímu otroctví. Nahrávka obsahuje bonusovou kapitolu, kterou autorka napsala pouze pro audio verzi.

Vydalo nakladatelství OneHotBook 12. prosince 2017.

Kolektiv: Star Wars – Poslední z Jediů – Obrazový slovník

Kolektiv: Star Wars -Poslední z JediůKompletní průvodce filmem pro všechny fanoušky ságy Star Wars. V této knize plné zasvěcených informací a fotografií najdete vše, co potřebujete vědět o hrdinech, planetách, zvířatech a vesmírných lodích z nové epizody slavné vesmírné ságy Star Wars. Jsou zde osobní portréty všech důležitých postav, popisy zbraní, výstroje, vozidel a plavidel vojáků Prvního řádu i Odboje a ještě mnohem víc!

Vydalo nakladatelství Egmont 18. prosince 2017.

Nové sci-fi nebo hororové knihy i audioknihy v prosinci – SPAD a TO
5 (100%) 1 hlas[ů]


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.