×
FANZINE.cz

Nové únorové fantasy knihy – příběhy lidí, draků a zvířecích strážců

Tui T. Sutherlandová: Ohnivá křídla 4 – Temné tajemstvíTui T. Sutherlandová: Ohnivá křídla 4 – Temné tajemství

Stejně jako ostatní dráčata osudu, toužil i Hvězdoplav poznat svůj domov. Když k tomu má konečně dojít, cítí obavy. Ačkoliv je nocilet, neumí, tak jako oni, číst myšlenky. Nechápe, proč jsou takoví tajnůstkáři a proč nikdy nikdo neviděl jejich královnu. Dráčata však do něj vkládají velké naděje. Pokud se mu podaří osvobodit uvězněné dešťolety, válka v Pyrrhii možná skončí. Hvězdoplav bude čelit děsivé volbě. Dá přednost domovu, nebo přátelům?

Nocileti mají svá tajemství a jen tak někomu je nevyzradí. Čtvrtý díl dračí ságy, která dobyla svět.

Vydalo nakladatelství Fragment 21. února 2019.

Varian Johnson: Spirit Animals 6 – Soumrak strážců: Dráp šelmy

Varian Johnson: Spirit Animals 6 - Soumrak strážců: Dráp šelmyConor, Abeke, Mej-lin, Rolan a jejich zvířecí společníci ochránili svět před nesčetnými hrozbami. Přesto se stali štvanou zvěří. Falešnému obvinění však stojí čelem. Jsou odhodláni rozkrýt spiknutí a objasnit tajemství prastarých relikvií. Pátrání je zavede do Conorova domova, s otevřenou náručí je tam ale nikdo nečeká. Město je zničeno, obyvatelé jsou chudí a zoufalí. Mohou Zelenopláštníci někomu věřit, když je na jejich hlavy vypsaná odměna?

Na hlavy Zelenopláštníků je vypsaná odměna. Mohou někomu věřit? Šestý díl oblíbené fantasy série Spirit Animals: Soumrak strážců.

Vydalo nakladatelství Fragment 21. února 2019.

S. A. Caldwellová: Svět drakůS. A. Caldwellová: Svět draků

Popusťte uzdu své fantazie a ponořte se do říše ohnivého dechu, smrtonosných drápů a hrůzostrašných tesáků. Nad kresbami se vám zatají dech a budete si tajně přát, aby se vám jednou poštěstilo zaslechnout nad hlavou šustění křídel. Draci jsou možná skutečnější, než se domníváme.

Draci jsou neobyčejná a úchvatná stvoření!

Vydalo nakladatelství CooBoo 25. února 2019.Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..