×
FANZINE.cz

Novinky knižní fantastiky v červnu a červenci – od pohádek až k postapu

Kolektiv: Minecraft – Průvodce hrou Dungeons: Příručka pro hrdiny

Kolektiv: Minecraft - Průvodce hrou Dungeons: Příručka pro hrdinyExperti z Mojangu vám v oficiální příručce poradí, jak v úplně nové hře Minecraft Dungeons vyzrát na ničemného Arci-illagera a jeho záludné pomocníky, s nimiž drancuje zem a ohrožuje nebohé vesničany. Zjistěte, jak bojovat proti nebezpečným mobům či jak používat vzácné itemy. Osud nás všech leží ve vašich rukou, udatní hrdinové. Ukončete Arci-illagerovu hrůzovládu jednou provždy!

Oficiální průvodce pro hru Minecraft Dungeons od expertů z Mojangu!

Vydalo nakladatelství Egmont 20. července 2020.

Martin Sládek: Časovládci – Skryté ostří

Jorgen je jedním z mála lidí, kteří ví, jak překračovat hranice času. Zaneprázdněný hledáním ztracené přítelkyně Maeve, zapíjením antidepresiv alkoholem a postupujícím šílenstvím přijímá anonymní zakázku, která bude mít fatální dopad nejen na jeho vlastní osud. Albert Everett má poslední šanci zahájit guerillovou válku a přizpůsobit si budoucnost světa vlastním záměrům.

Task Force Aion má poslední šanci stvrdit svá předchozí vítězství a zajistit přirozený vývoj dějin. Major Kanedy nevnímá žádnou šanci jako poslední a při každé z nich je odhodlán obětovat vše. Válka potichu nabírá na obrátkách, bojištěm jsou všechny epochy napříč časem a lidskost zdaleka není její jedinou obětí. Oči kyborgů pod středověkým sluncem jsou ale všechno, jen ne lidské, a oběti – ty jsou jen statistickým údajem…

Drsná a divoká jízda napříč minulostí, současností i budoucností může začít…

Vydalo nakladatelství Mystery press 20. července 2020.

František Kotleta: Válkotvůrci

František Kotleta: VálkotvůrciBudou války vyhrávat hráči počítačových her? Je znalost genetiky darem, nebo prokletím? Je nadřazenost známkou božství? A jak se srovnat s pandemií nebezpečného viru? V sedmnácti sci-fi povídkách se to znepokojivými otázkami jen hemží. Povídky dnes nejprodávanějšího spisovatele fantastiky publikujícího pod pseudonymem František Kotleta stály na počátku jeho literární kariéry. Některé jsou dodnes provokativní, jiné romantické, humorné či hravě naivní.

Povídková sbírka Františka Kotlety.

Vydalo nakladatelství Mystery press 21. července 2020.

Dmitrij Rus: Hraju, abych žil 4 – InfernoDmitrij Rus: Hraju, abych žil 4 – Inferno

Látka, z níž je utkána realita, praská ve švech. Vesmír se mění v souladu se spontánními touhami a přáními hráčů, a v Jiném světě se rodí Inferno. Dimenze obývaná arcidémony a pány pekel, jejichž úkolem bude ztrestat ty největší zločiny a zvěrstva. Na Glebových bedrech leží nejedno břímě. Dokáže si poradit i v situaci, kdy se pláně Inferna otřásají pod nohama pochodujících šiků?

Největší zločiny a zvěrstva je třeba ztrestat! 4. díl jedné z nejúspěšnějších sérií žánru LitRPG.

Vydalo nakladatelství Fragment 23. července 2020.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..