×
FANZINE.cz

Nový seriál podle komiksu má pilotní díl. Green Arrow napnul tětivu

Green ArrowAmerická stanice CW odvysílala pilotní díl nového televizního seriálu Arrow. Hrdina v zelené kápi se snažil, co mu šípy stačily. Stačilo to i nám?

video

Před pár měsíci jsme informovali o natáčení další komiksové inscenace ze světa nakladatelství DC Comics. Hlavní hrdina Green Arrow, který na televizním pódiu není úplně novým artiklem, v něm loví padouchy a coby novodobý Robin Hood bere bohatým, aby obdaroval chudé (nebo spíše oloupené) občany jeho města.

Pilotní díl, který stanice CW dokonce uvolnila na svých stránkách ke zhlédnutí zdarma, se předvedl v minulém týdnu na televizních obrazovkách.

Hrdina se šrámy na těle i na duši

Hlavním hrdinou příběhu o zeleném postrachu je Oliver Queen, syn miliardáře, který se před pěti lety společně se svým otcem a několika dalšími členy posádky ztratil při plavbě na moři. Oliver se vrací z ostrova, kde po celou dobu své nezvěstnosti přežíval, a zjišťuje, že se jeho rodné město hodně změnilo. Nenechává nic náhodě a s využitím svých nově nabytých schopností se střemhlav vrhá do boje proti zločincům.

Stejně jako jeho rodné město se ale změnili i jeho obyvatelé. Oliver se shledává se svou rodinou, která ho dávno oplakala, ale nikdy nezapomněla. A společně se svými přáteli se snaží navrátit zpět do civilizace, aby převzal otěže otcovy společnosti.

Green Arrow
Nikoliv Tom Hanks, ale Oliver Queen. Zdroj: CW

Tvůrci seriálu předvedli moc dobrý výkon. Režisér David Nutter, který režíroval seriál Smallville nebo i velmi úspěšné Lovce duchů, znovu ukázal svůj cit pro jemnou mozaiku seriálové tvorby a vytvořil poutavé dílo plné napětí a akce.

Čtěte také: Novodobý Robin Hood bude lovit zločince v televizním seriálu Arrow

Tempo pilotního dílu je svěží, všudypřítomná strhující akce vás přitiskne do křesel a neustálé mlžení kolem příběhu nechává člověka v kousavé nedočkavosti.

Seriál Arrow, jehož další epizodu můžete vidět ve středu 17. října, přináší svět plný nespravedlnosti, intrik, hrdinných reků a velmi ostrých šípů. Zkrátka – trefa do zeleného.

Arrow

Akční / Dobrodružný / Drama
USA, 2012

Režie: David Nutter (první epizoda)
Hrají: Stephen Amell, Paul Blackthorne, Katie Cassidy, Simon ChinDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..