Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Objeví se v Avengers 2 jiný padouch? Představitel Lokiho to nevylučuje

Redakce

Redakce

21. 12. 2012

FOTO: Tom Hiddleston v AvengersSnímek Avengers dal dohromady nejznámější kreslené super hrdiny a stal se tak splněným snem každého komiksového fanouška. Jak to vypadá s jeho pokračováním?

FOTO: Tom Hiddleston v Avengers

Tohoto charismatického zloducha už možná v Avengers 2 neuvidíme. Zdroj: Falcon

Premiéra filmu Avengers 2 je naplánována až na rok 2015, již nyní se ale hovoří o tom, kdo ze stávajících herců se v dalším díle objeví, a kdo už si na superhrdinu nezahraje. Jistotou je, že snímek bude opět režírovat Joss Whedon, také většinu představitelů pravděpodobně na plátně uvidíme znovu. Téměř jisté je to v případě Roberta Downeyho Jr., Chrise Hemswortha či Scarlett Johansson. Spekuluje se však o účasti Toma Hiddlestona, představitele padoucha Lokiho.

Přečtěte si také recenzi prvního dílu Avengers

Jistý si ostatně není ani herec sám. „Opravdu nevím,” uvedl. „Joss bude určitě znovu režisérem, ale se mnou o tom nemluvil. To asi znamená, že se v dalším díle neobjevím. Myslím, že publikum už Loki nebaví a tým Avengers potřebuje nového protivníka,” dodal Hiddleston, kterého můžeme znát i ze snímků Půlnoc v Paříži či Thor.

Přiznal také, že by na dalším filmu spolupracoval rád, na konečný verdikt si ale stejně jako diváci bude muset počkat.

Avengers 2, The

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
USA, 2015

Režie: Joss Whedon
Hrají: Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Robert Downey Jr., Chris Evans, Cobie Smulders, Mark Ruffalo, Samuel L. Jackson, Anthony Mackie

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Objeví se v Avengers 2 jiný padouch? Představitel Lokiho to nevylučuje

Hide picture