Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

OBRAZEM: 11 nových fotografií z filmu Star Trek: Do temnoty

Jan Chalupa

Jan Chalupa

6. 1. 2013

star trek nove foto 9Akční sci-fi Star Trek: Do temnoty zavítá do českých kin na začátku června. Čekání na premiéru si můžete zpříjemnit pohledem na sadu nových fotek, které zveřejnilo studio Paramount Pictures.

Pokračování prvního dílu z roku 2009 bude mít opět na starosti režisér J.J. Abrams. Pod jeho taktovkou se můžeme těšit na návrat všech oblíbených hrdinů z lodi Enterprise. Ti tentokrát budou muset čelit dosud nevídané hrozbě. Hlavní padouch má mít totiž údajně sílu zbraně hromadného ničení!

Čtěte také: Rozebrali jsme minutový trailer ke Star Treku 2. Kdo bude záporák?

Na fotografiích je k vidění např. kapitán James T. Kirk, kterého opět ztvární americký herec Chris Pine. Ztvárnění této postavy pro něj bylo prý velmi obtížné, protože původní seriálový představitel William Shatner ztvárnil Kirka nepřekonatelně. „Je jasné, že William na této postavě zanechal ikonický otisk,“ říká k tomu právě Pine.

Na nových fotkách si také můžete prohlédnout hlavního záporáka celého filmu, o kterém ale bylo dosud zveřejněno jen minimum oficiálních informací. Studio chce zřejmě všechna zásadní překvapení utajit až do doby premiéry. Zatím je potvrzené pouze to, že jeho jméno bude John Harrison.

Star Trek: Do temnoty (Star Trek Into Darkness), Sci-Fi / Dobrodružný / Akční, USA, 2013, Režie: J.J. Abrams,  Hrají: Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Simon Pegg, Anton Yelchin, Karl Urban, John Cho, Benedict Cumberbatch, Bruce Greenwood, Alice Eve, Peter Weller, Tom Archdeacon, Noel Clarke

Datum premiéry v ČR: 6. června

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

OBRAZEM: 11 nových fotografií z filmu Star Trek: Do temnoty

Hide picture