Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Obrovské překvapení na Comic-Conu. Teaser na Warcraft zveřejněn

Jan Uhlík

Jan Uhlík

24. 7. 2013

Kruh nenávisti

Na to, že se na Comic-Conu každoročně dozvídáme spousty nových informací a dostává se nám mnoho trailerů, už jsme si zvykli. Jenže letos vše trumfla WB/Legendary sekce, když ukázala teaser na film o Warcraftu.

Kruh nenávisti

Nelítostný boj mezi orky a lidmi nikdy neskončí. Zdroj: Battle.net

Producentské firmy Warner Bros. a Legendary se rozhodly, že poslední den Comic-Conu bude patřit právě jim. Na fanoušky, kteří se přišli podívat do jejich sekce, čekalo obrovské překvapení. Uvaděč programu pustil na obrovském plátně teaser pro film World of Warcraft. Bohužel se zatím studia nerozhodla o tom, zdali teaser-tvorbu ukáží i široké veřejnosti, takže pro vás máme pouhý popis scény.

Scénka se odehrává v nehostinné kamenité zemi. Odhad spadá na Hellfire Peninsulu v Outlandu, nebo na Blasted Lands. Válečník, ztvárněn hercem, si ve stylovém brnění popíjí ze svého koženého vaku, když v tom ho vyruší číhající postava Orka s velkou sekerou.

Válečník rychle zareaguje a popadne štít, který se povaluje v jeho blízkosti na kostře jiného dobrodruha. Ve chvíli, kdy kamera zabrousila na detail štítu, tak někteří rozpoznali, o jaký štít jde. Člověk zabouchá na štít a orkská obluda se proti němu rozeběhne. Poslední záběr ukazuje sekeru narážející do štítu.

Hellfire Peninsula

Nehostinné prostředí Hellfire Peninsuly. Zdroj: Battle.net

Vzhledem k tomu, že nikdo z haly neodcházel rozhořčen a na twitteru si každý pochvaloval dobře odvedenou práci, tak možná konečně nastane prolomení smůly herních adaptací. Start natáčení je naplánovaný na začátek roku 2014 pod křídly Duncana Jonese. Film by se měl dostat na naše plátna koncem roku 2015.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Obrovské překvapení na Comic-Conu. Teaser na Warcraft zveřejněn

Hide picture