Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Odhaleny dva možné názvy pro sedmou epizodu Star Wars

Jan Uhlík

Jan Uhlík

21. 10. 2013

Star Wars Names

Jedna z několika záhad okolo nového Star Wars je téměř prolomena. LatinaReview se podařilo vyšťourat dvě potencionální možnosti pro název očekávané sedmé části hvězdných válek.

Star Wars Names

Zdroj: distributor

Nové Star Wars jsou přikryty téměř neproniknutelnou rouškou tajemství. Tvůrci si sice hlídají veškeré informace, ale přesto se občas najde skulinka, které ihned někdo využije. LatinaReviews se to povedlo a ve svém novém článku nám prozrazují dva potencionální názvy. Potencionální proto, jelikož si Disney sice jména zaplatilo, ale není zde žádná záruka toho, že je využije.

Prvním je „Return of the Sith“. Tento název by svou možnou dějovou linií mohl sedět, ale J.J. Abrams by zajisté nezvolil název, který je téměř totožný s názvem předešlé epizody. Druhý, „Rise of the Jedi“, by byl o něco příhodnější. Díky svržení impéria by se mohli rytíři vynořit na světlo a znovu zavést řád.

Tvůrci zatím nepotvrdili skoro žádné informace. Jedinou jistotou zůstává účast Harrisona Forda, Marka Hamilla, Carrie Fisher a Johna Williamse, který se opět opře do kompozice a potěší naše uši.

[poll id=“18″]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Odhaleny dva možné názvy pro sedmou epizodu Star Wars

Hide picture