Menu
FANZINE.cz
Fantasy seriály

Pandarie odhaluje svou historii v animovaném seriálu od Blizzardu

Jan Uhlík

Jan Uhlík

12. 8. 2013

shaohao-nahled-prioritaV předchozím článku jsme vám ukázali první dvě epizody nového animovaného seriálu o historii císaře Shaohaa a jeho zásadním vlivu na obyvatelstvo Pandarie. Nyní už je série kompletní a my vám nabízíme všechny díly pohromadě.

Burdens of Shaohao

Mists of Pandaria není tím, čím se zdá být. Seriál nám odhalí pravý záměr datadisku. Zdroj: Reprofoto Youtube.com

Seriál se zaměřuje na zásadní historický zvrat Azerothu a to příchod Plamenné legie. Poslední pandarenský císař čelí nejtěžší zkoušce svého života. Aby dokázal ochránit svůj lid před ohavnými démony, musí projít zkouškou sebepoznání a očistit svou duši od všech útrap života.

Seriál vznikl především pro lidi, kteří pokládají expanzi Mists of Pandaria za hloupou a dětinskou. Díky minisérii se dozvíme naprostý opak, ba dokonce pečlivý divák postřehne jednu zásadní informaci. Zatím poslední datadisk by měl být zvěstovatelem dalšího a to opětovného příchodu Plamenné legie a jejího pána, temného a nemilosrdného titána Sargerase.

Pandarie slouží jako příprava na to nejhorší. Obyvatelé všech kontinentů se musí naučit žít v harmonii stejně, jako to dokázali pandareni skrze poselství svého císaře. Času měli dostatek, mlhy Pandarie se odhalily a příchod finální zkoušky je nezvratný.

 

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pandarie odhaluje svou historii v animovaném seriálu od Blizzardu

Hide picture