Menu
FANZINE.cz
Literatura

Právě vychází román Aliance. Závěrečný díl trilogie Divergence

Olga Buriánková

Olga Buriánková

3. 4. 2014

perex_AlianceFanoušci Divergence, dystopické série pro mládež, se konečně dočkali vydání posledního dílu i u nás. V těchto dnech je třetí příběh o půvabné a statečné Tris, neohroženém Tobiasovi i jejich nebezpečném světě expedován do knihkupectví. 

Právě vychází Aliance - závěrečný díl série Divergence. Zdroj: knižní obálka.

Právě vychází Aliance – závěrečný díl série Divergence. Zdroj: knižní obálka.

Naposledy se k milovníkům sci-fi vyprávění pro teenagery vrací šestnáctiletá dívka Tris. Potřetí se Neohrožená, z pera americké spisovatelky jménem Veronica Roth, musí postavit všem předsudkům, nesnášenlivosti a zažitým stereotypům, aby zachránila sebe i celé lidstvo.

obalka_Aliance

Snad se jí v knize Aliance (nakladatelství CooBoo – Albatros Media,a.s.), za vydatné pomoci milovaného Tobiase a všech přátel i spojenců, podaří zvítězit v boji za svobodu a pravdu. Příběh plný nebezpečí, akce, odhodlání i nesobeckosti završí populární cyklus.

DivergenceJeho první díl Divergence, si příští měsíc budou moci fanoušci vychutnat také na plátnech kin. Jak začíná poslední dobrodružství Tris a Tobiase si čtenáři mohou přečíst v nejbližších dnech. Čeká na ně připravovaná ukázka z knihy!

Anotace:

Tris a Tobias jsou opět spolu, ale společnost a systém, ve kterém oba vyrůstali a kterému oba věřili, je v troskách. Systém frakcí je kompletně rozvrácený, rozhoří se souboj mezi jednotlivými vůdci toužícími po moci, ale všichni ve skutečnosti touží po jediném – po pomstě. Rezistence

A svět za plotem obklopujícím celé město se zdá ještě nemilosrdnější. Pokud však Tris chce ochránit své blízké, musí se vydat právě za hranice svého rodného Chicaga. A zde odhalí tajemství, které je ještě více šokující, než čekala.

Autor: Veronica Rothová
Název knihy: Aliance (Divergence 3.)
Překlad: Radka Kolebáčová
Rozměr knihy: 145 x 205 mm
Forma: hardback
Vydal: Nakladatelství CooBoo – Albatros Media a. s.
Počet stran: 360
Cena: 299 (Cooboo 239) Kč

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Právě vychází román Aliance. Závěrečný díl trilogie Divergence

Hide picture