Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Před Hobitem poběží i 9 minut ze Star Treku 2. V Česku zřejmě také

Denisa Marešová

Denisa Marešová

20. 11. 2012

!Exkluzivně!Fanouškové filmu Star Trek pozor. Máme pro vás dobrou zprávu. S největší pravděpodobností budete mít brzy šanci vidět prvních 9 minut z nového dílu ve 3D v IMAXu.

Hlavní členové posádky lodi Star Trek. Zdroj: Bontonfilm

Studio Paramount Pictures se rozhodlo divákům nabídnout malou ochutnávku z nového snímku Star Trek Into Darkness v kinech IMAX a nalákat je tak na jeho květnovou premiéru. Devítiminutová sekvence z druhého dílu Star Treku ve 3D by měla být k vidění ve více než 500 kinech na celém světě již 14. prosince letošního roku.

Čtěte také: Star Trek 2 si začíná brousit zuby na premiéru. My jsme si na něj posvítili

Podle Lukáše Vedrala, který mluví za české kino IMAX, existuje naděje, že jedním z těchto kin bude i české. Je to pravděpodobné, ale ne ještě 100% jisté. “ Jednáme o zařazení prvních devíti minut z filmu Star Trek Into Darkness před půlnoční projekci Hobita v kině IMAX a pak jednou denně před každé poslední představení Hobita v daný den,“ uvedl pro FANZINE.cz.

Pokud jednání dopadnou dobře, stane se Star Trek Into Darkness dalším snímkem, ze kterého by mohli nadšení diváci vidět první záběry v IMAXu. Podobnou taktiku uvedení měl například i film Avatar nebo Temný rytíř. Takže všichni, co hltáte Star Trek ve velkém, šup do kina na Hobita!

Star Trek Into Darkness

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční
USA, 2013

Režie: J.J. Abrams
Hrají: Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Simon Pegg, Anton Yelchin, Karl Urban, John Cho, Alice Eve, Peter Weller, Tom Archdeacon, Édgar Ramírez, Benedict Cumberbatch, Noel Clarke, Nazneen Contractor, Bruce Greenwood

Premiéra v ČR: 16. května 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Před Hobitem poběží i 9 minut ze Star Treku 2. V Česku zřejmě také

Hide picture