×
FANZINE.cz

Premiéra druhé řady Hry o trůny stanovena. Těšte se na duben 2012

FOTO: Obrázek ze seriálu Hra o trůnyJiž nějakou dobu je známo, kdy se fanoušci diváky i kritiky oceňovaného seriálu Hra o trůny mohou začít těšit na jeho druhou sérii. Premiéra byla stanovena na duben roku 2012.

FOTO: Obrázek ze seriálu Hra o trůny
O trůny se bude hrát i v průběhu druhé sérii, Zdroj: distributor seriálu

První série tohoto seriálu z originální produkce HBO měla deset dílů. V nich se rozvíjel epický příběh o několika dějových linií spjatých s událostmi v říši Sedmi království Západozemí, které byly plné politických intrik a nenadálých zrad. Seriál byl adaptací slavné knižní fantasy série R. R. Martina, která v současné době čítá i několik pokračování.

Přečtěte si recenzi knižní verze Hry o trůny

V seriálu se představila řada charismatických herců – jmenujme například Seana Beana, kterého můžete znát jako Boromira z Pána prstenů nebo Petera Dinklageho, který si za svou postavou skřeta Tyriona Lannistera odnesl i prestižní ocenění Emmy za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli v dramatickém seriálu.

Druhá řada tedy dorazí v dubnu 2012 a fanoušci se již teď mohou těšit na velké množství nových herců v hlavních i vedlejších rolí. Důvodem je nepochybně i fakt, že řada postav zemřela v průběhu série první.

FANZINE.cz bude nadále informovat o veškerém dění souvisejícím s tímto seriálem.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..