Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Premiéra Star Wars: Skrytá hrozba ve 3D se blíží. Podívejte se na plakáty

Martin Peška

Martin Peška

14. 1. 2012

FOTO: Star Wars: Epizoda 1 - Skrytá hrozbaRežisér, producent a duchovní otec celé ságy Hvězdných válek George Lucas se rozhodl ke znovuuvedení všech šesti dílů do kin, tentokrát ve formátu 3D. Filmy budou uvedeny v chronologickém pořadí.
[album: https://www.fanzine.cz/wp-content/plugins/dm-albums/dm-albums.php?currdir=/wp-content/uploads/dm-albums/star-wars-epizoda-1-skryta-hrozba-plakaty/]
Jako první se tedy v kinech objeví Epizoda I – Skrytá hrozba z roku 1999. Očekávaná premiéra je v USA naplánována na 10., v Česku na 9. února.

Příběh filmu Star Wars: Skrytá hrozba
FOTO: Star Wars: Epizoda 1 - Skrytá hrozbaGalaktickou republikou zmítají nepokoje. Vznikly spory ohledně zdanění obchodních cest k odlehlým hvězdným soustavám. Chamtivá Obchodní federace doufá, že záležitost vyřeší její armáda bojových droidů, která začne úplnou blokádu malé planety Naboo.

Zatímco Republikový kongres vede o těchto dramatických událostech zdlouhavé rozhovory, Nejvyšší kancelář tajně vyšle dva rytíře Jedi, ochránce míru a spravedlnosti v galaxii, aby konflikt zažehnali.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Premiéra Star Wars: Skrytá hrozba ve 3D se blíží. Podívejte se na plakáty

Hide picture