Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Star Wars přicházejí ve 3D. První bude v kinech Skrytá hrozba

Simona Nyitrayová

Simona Nyitrayová

23. 12. 2011

FOTO: star-wars-episode-iFanoušci Hvězdných válek mají před sebou nové významné datum – 10. únor 2012. V ten den je čeká premiéra Epizody I: Skrytá hrozba ve 3D, a to i v českých kinech.

FOTO: star-wars-episode-i

Světelné meče zazáří i ve 3D, Zdroj: distributor filmu

Už první sekundy traileru vzbudí příjemnou husí kůži, když proslulé záběry zasněného Luka a líbající se dvojice Hana a Leii provází sípavý dech Dartha Vadera.

VIDEO: Podívejte se, jak bratr Dartha Vadera zpívá o těžkém životě

Následují je všichni staří známí z Epizody I, Anakinem Skywalkerem počínaje a Obi-Wanem Kenobim konče.

Upoutávka, ve které vypadají víc než 12 let staré scény jako nové, dodává taky naději, že se dočkáme ve 3D i dalších dílů. Sen oddaných ctitelů Star Wars zhlédnout opět své hrdiny na velkém plátně se tak možná zakrátko stane skutečností.

Star Wars: Epizoda I – Skrytá hrozba (Star Wars: Episode I – The Phantom Menace)

Sci-fi / Dobrodružný / Akční
USA, 1999, 136 min

Režie: George Lucas
Hrají: Liam Neeson, Ewan McGregor, Natalie Portman, Jake Lloyd, Pernilla August, Ian McDiarmid, Oliver Ford Davies, Hugh Quarshie, Anthony Daniels, Ahmed Best, Frank Oz, Terence Stamp, Brian Blessed, Ray Park, Celia Imrie, Samuel L. Jackson, Dominic West, Sofia Coppola, Keira Knightley, Bronagh Gallagher, Roman Coppola, Warwick Davis, Ben Burtt, Lindsay Duncan, Greg Proops, Benedict Freitag, Peter Serafinowicz, Ralph Brown, David Bowers

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Star Wars přicházejí ve 3D. První bude v kinech Skrytá hrozba

Hide picture