×
FANZINE.cz

Přijďte se na Crwecon 2013 seznámit se slavným tvůrcem Markem Turinim

Marco Turini: E.V.A.Na sraz komiksových fanoušků Crwecon letos přikvačí speciální host. Marco Turini, který už kreslil pro Marvel, DC i Top Cow. Pokřtí se české vydání jeho autorského komiksu E.V.A. Nestačí? Tak přijďte kvůli zasvěceným přednáškám. Nebo dát si pivo s podobně laděnými fanoušky!

uvodni Marco Turini: E.V.A.

Každoročně pořádá vydavatelství Crew akci pro komiksové fanoušky Crwecon. Setkání komiksáků proběhne letos  8. 6. na stejném místě jako poslední tři roky v klubu Cross nedaleko zastávky Nádraží Holešovice. Přijedete se do Prahy také podívat?

Nezajímají vás přednášky? Není problém, posedět se dá s pivečkem v kavárně. Jak často totiž máte možnost setkat se s tolika lidmi zažranými do komiksu? Jak často můžete zuřivě debatovat o tom, jestli je lepší Ennis nebo Crumb?

Ale i pro ty přednášek nedbalé je letos připraveno něco, co je naláká. Marco Turini zde pokřtí svůj (možná) post-apo komiks E.V.A. Turini přeskakuje po vizuálu jako blechy po břitvách a je zvědav, co na to řeknete vy. Přijdete si ho nechat podepsat?

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..