Menu
FANZINE.cz
České komiksy

Podprocký vybírá na internetu na svůj komiks. Zatím má sedm tisíc

Ondřej Pešek

Ondřej Pešek

24. 4. 2013

Mikuláš Podrocký: DivočinaNeznámí českoslovenští komiksoví tvůrci to nemají lehké. Tak proč jim to neusnadnit? Mikuláš Podprocký na startovači rozjíždí možnost podpořit jeho sci-fi komiks Divočina.

Mikuláš Podprocký zatím žádný komiks nevydal. To ale neznamená, že by mu chyběly zkušenosti, pracoval už na konceptech k nejedné hře. A to dokonce i k Mafii 2. Ale protože ho komiks vždy vábil, rozhodl se vytvořit celý grafický román.

Touto knihou je právě Divočina, sci-fi komiks ze světa, v němž už není místo a tak se staví jedno podlaží na druhé. Lidé se vyznačují lhostejností, zvěř krutostí. Jde jen o drsný příběh s Šelmou v hlavní roli, nebo o zrcadlo dnešní společnosti? Zatím můžeme jen odhadovat podle ukázek, snad se budeme moci ujistit i ve vydaném komiksu.

Ale aby komiks vůbec mohl vyjít, potřebuje Mikuláš pomoc. Jak mu můžete pomoci? Přispějte na startovači, stránce, na níž si dobrovolníci předplácejí výrobky, jejichž vyjití si přejí, na jeho projekt a získejte ještě speciální bonusy. Však on vás už v úvodním videu přesvědčí sám.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Podprocký vybírá na internetu na svůj komiks. Zatím má sedm tisíc

Hide picture