Menu
FANZINE.cz
Technologie

Prodal snubní prsten s diamantem, aby si koupil 20kg brnění z videohry

Marek Jedinák

Marek Jedinák

22. 11. 2011

Rozchod dokáže člověka pěkně rozhodit, ale jak na svoji milou zapomenout? Eric Smith prodal veškeré peníze našetřené na svatbu, snubní prsten s diamantem, a vrátil se ke své odvěké lásce – videohrám. Koupil si ultimátní repliku zbroje z videohry Halo.

V této zbroji se může ukazovat světu i láskou ztrápený Eric Smith. Zdroj: 405th.com

Smithův svět se po zjištění, že mu jeho milá zahýbá, zhroutil. Plánoval s ní spokojený život plný radovánek, ku příležitosti zásnub jí nechal vyhotovit prsten přesně dle jejího přání, zlatý kruh s obarveným diamantem kanárkově žluté barvy. Prsten kvůli lehce výstřednímu vzhledu ležel několik měsíců ve skříňce, žádné zlatnictví jej nechtělo koupit, ale po nějaké době se na internetové aukci podařilo sehnat kupce.

RECENZE: Halo je jako šedesátka po plastice. Hezčí, ale pořád stará

Stále zatížen studentskou půjčkou na školné vybral všechny nastřádané peníze a rozhodl se koupit kompletní set brnění z populární videohry Halo. Tuhle hračičku z oceli a sklolaminátu mu dovezli po sedmi částech, zajímavá je mimo jiné tím, že přilba světélkuje a LED diody se starají o charakteristicky zářivě žluté zabarvení sklíčka. Doprava z Filipín, kde se vyrábějí třeba i kostýmy ze světa Hvězdných válek , trvala celkem neuvěřitelných osm měsíců.

S novým brněním chce objíždět svět a jezdit na CONy, musí s sebou mít ale pokaždé dva kámoše, kteří mu pomohou s oblékáním. Pohybovat se musí velice opatrně, jelikož je brnění poměrně choulostivé a málo odolné mechanickým tlakům.

Eric Smith je nyní o mnoho spokojenější. Zdroj: Smithův blog

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Prodal snubní prsten s diamantem, aby si koupil 20kg brnění z videohry

Hide picture