Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Restaurace připravila Hobití menu. Ochutnáte třeba Bilbův koktejl

Redakce

Redakce

14. 11. 2012

Sen všech fantasy fanoušků se brzy stane skutečností, první díl Hobita se už blíží. Navíc od 6. listopadu mohou návštěvníci sítě amerických restaurací Denny’s ochutnat tematická menu.

Gandalf jí nejraději hamburgery od Denny's. Zdroj: Denny's

Dnes již nikoho nepřekvapí, že téměř ke každému chystanému filmu je zároveň připravovaná i masivní mediální kampaň. Její součástí je merchandising zaměřený převážně na děti a mládež. Nejčastěji se vyskytuje v podobě hraček, plakátů či oblečení. Majitelé restauračního řetězce Denny’s však přišli s novinkou. Rozhodli se svým zákazníkům nabídnout menu přímo ze Středozemě.

Čtěte více: Filmová trilogie Hobit má už oficiální názvy. Známe přesné premiéry

Nabídka obsahuje 11 chodů a je z čeho vybírat. Pro ty méně hladové je připraven Bilbův bobulový koktejl či Poklad Osamělé hory. Větší jedlíci mají možnost si pochutnat na Snídani z pelouchu nebo na Frodově pánvi s dušeným masem. K poslednímu zmíněnému jídlu zákazníci obdrží také sběratelské karty a speciální QR kódy, které jim umožní přístup ke speciálnímu webovému obsahu.

Zůstává otázkou, zdali tato kampaň nezachází již příliš daleko a původní fanoušky knihy spíše neodradí. Kdo ví. Na odpověď si budeme muset počkat do ledna, až poté bude jasné, kolik společnost Denny’s na Hobitích menu vydělala.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Restaurace připravila Hobití menu. Ochutnáte třeba Bilbův koktejl

Hide picture