Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Režisér filmu Looper: Objímat Gordona-Levitta je jako objímat duhu z koťátek

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

5. 10. 2012

!Soutěž o plakát s podpisem!Do kin se už pomalu chystá sci-fi Looper s Brucem Willisem a Josephem Gordonem-Levittem v hlavních rolích. Režisér Rian Johnson se rozpovídal o natáčení a neodpustil si jedno zvláštní přirovnání.

To kolem je duha z koťátek? Zdroj: Bontonfilm

Sci-fi Looper dorazí do českých kin už 11. října. Pojednává o zvláštním světě, ve kterém působí sdružení tzv. looperů. Ti zabíjí na objednávku a odnášejí si z tohoto byznysu pěkné sumy peněz. Jedním z nich je i Joe (Joseph Gordon-Levitt), který náhle dostane další úkol. Má zabít člověka s tváří Bruce Willise. Jenže tato zakázka je on sám, ovšem v budoucnosti.

Za snímkem stojí režisér Rian Johnson, který má za sebou už několik známých filmů (Bratři Bloomovi, Zmizení). Spolupráci s Gordonem-Levittem si ale pochvaluje.

Chcete vyhrát plakát s podpisem Johnsona, Gordona-Levitta a Emily Blunt? Soutěžte s FANZINE.cz

„Joe je můj blízký přítel už od našeho společného filmu Zmizení. Ale když jsme se štábem, oba se pořádně soustředíme. Myslím, že nejšťastnější štáby jsou ty, kde má každý pocit, že dělá to nejlepší,“ prozradil na webu Reddit, kde se ho ptali běžní fanoušci.

video
play-sharp-fill

U Loopera pracoval zatím s největším rozpočtem. „Větší rozpočet ale tolik nezmění. Nebo alespoň nezmění to, co je důležité. Všechno je jednodušší, protože máte více času a zdrojů, ale pořád používáte stejné nástroje, abyste se dostali ke stejnému konci – třeba úplně stejně vybíráte, jak se bude pohybovat kamera nebo jak budete pracovat s herci. Je jedno, jestli pracujete s Brucem Willisem nebo s kamarády na nějakém kraťasu,“ popsal.

Kromě zmíněných se v Looperovi objeví i Jeff Daniels nebo Emily Blunt. Nic ale prý nemá na to, když objímáte Gordona-Levitta. „Je to jako objímat duhu z opravdových koťátek,“ přirovnal režisér.

Looper (Looper)

Akční / Sci-Fi
USA, 2012, 118 min

Režie: Rian Johnson
Hrají: Joseph Gordon-Levitt, Bruce Willis, Emily Blunt, Paul Dano, Jeff Daniels, Piper Perabo, David Jensen, Jeff Chase, Garret Dillahunt, Tracie Thoms

Premiéra v ČR: 11. října 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Režisér filmu Looper: Objímat Gordona-Levitta je jako objímat duhu z koťátek

Hide picture