Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Režisérem Avengers 2 bude opět Joss Whedon. Premiéra možná za tři roky

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

8. 8. 2012

FOTO: AvengersJoss Whedon, který režíroval první díl Avengers, se vrátí do svého křesla i v pokračování. Stejně tak se opět ujme role scenáristy. Studio Disney již ohlásilo, že Whedon s nimi podepsal smlouvu.

FOTO: Avengers

Avengers se vrátí snad už za tři roky. Zdroj: Falcon

Joss Whedon opět napíše i zrežíruje Avengers, tentokrát již druhý díl. Už dříve prohlašoval, že by si Avengers rád zopakoval, teď ale definitivně podepsal smlouvu. „Je to neuvěřitelná práce, vyprávět příběh, který už někdo před vámi napsal. I když mám pocit, že jsem do toho sám ze sebe dal hodně. Zároveň mám ale spoustu dalších nápadů a myslím, že jsou celkem cool,“ prohlásil.

Dále studio Disney ohlásilo, že se Whedon zapojí i do natáčení hraného televizního seriálu, který se bude odehrávat ve světě podle komiksového vydavatelství Marvel (stojí za všemi možnými Avengery, X-Meny či Spider-Many). O seriálu se zatím více neví, na fórech se ale spekuluje, že by se mohl odehrávat v prostředí SHIELDu.

Podívejte se na fotky z natáčení jedničky, kde všichni okukovali Scarlett Johansson

Mnoho fanoušků si teď po oficiálním prohlášení oddychlo. Marvel totiž souhlasy k natáčení podle svých komiksů nerozdává jen tak, klidně se mohlo stát, že by se u pokračování Avengers musel vyměnit režisér. Nakonec se ale diváci mohou těšit, natáčení by mělo začít na začátku roku 2014 a do kin se film dostane v létě 2015.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Režisérem Avengers 2 bude opět Joss Whedon. Premiéra možná za tři roky

Hide picture