×
FANZINE.cz

Říjnové sci-fi a horové knižní novinky – Nonstop či Kvazi

Oliver Bowden: Assassin’s Creed – Pouštní přísaha

Oliver Bowden: Assassin's Creed - Pouštní přísahaMírumilovnou Síwu znenadání opustí její ochránce, který na místě zanechá svého mladého syna Bayeka. Ten má spoustu otázek na budoucnost a snaží se dát svému životu nějaký smysl, vyrazí proto hledat odpovědi a během své bouřlivé cesty podél Nilu a skrze celý Egypt bude muset čelit řadě nebezpečí a odhalit tajemství Medžajů.

Egypt, 70 př. n. l. Zemí se plíží nemilosrdný zabiják. Jeho úkolem je vypátrat a zničit poslední členy starověkého řádu Medžajů – vyhladit pokrevní linii.

Vydalo nakladatelství Fantom Print 18. října 2018.

Kolektiv: Star Wars – Atlas bytostí a tvorů

Kolektiv: Star Wars - Atlas bytostí a tvorů: Průvodce galaktickými druhyWookieeové, wampy, Weequayové; Bithové, banthy a blurrgové; porgové, purgillové a Pau’ani; toto je ten pravý průvodce pro fanoušky Star Wars! V této ucelené sbírce najdete vše, co chcete znát o kultuře, dějinách i legendách bytostí a tvorů z celé galaxie. Nejnovější průvodce galaktickými druhy Star Wars.

Vydalo nakladatelství Egmont 22. října 2018.

Bernard Werber: Kdo mě zabil?Bernard Werber: Kdo mě zabil?

Gabriel Wells, úspěšný spisovatel, vynálezce a milovník spirituálních záhad, se jednoho rána probudí… mrtvý. Nechce se mu však věřit, že by zemřel přirozenou smrtí. Tato domněnka se mu velmi rychle potvrdí, a protože ho zvědavost jemu vlastní neopouští ani po smrti, rozhodne se přijít na to, kdo ho zabil.

Společně s Lucy Filipini, mladičkým médiem, se pokoušejí objasnit tajemství Gabrielovy smrti – ona v hmotném světě a on v tom neviditelném. Lehce potrhlý spisovatel na stopě vlastnímu vrahovi.

Vydalo nakladatelství XYZ 25. října 2018.1 Komentář Říjnové sci-fi a horové knižní novinky – Nonstop či Kvazi

  1. Proč se o knize Nonstop píše jako o novince? Mám tu knihu doma od 1989 a to už bylo druhé vydání (první bylo 1979).

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..