×
FANZINE.cz

Rozjeté série i ty zbrusu nové – knižní fantasy novinky pro leden 2019

Ange: Prokletá krevAnge: Prokletá krev

Představte si svět, ve kterém Velká francouzská revoluce nikdy neproběhla a kde se právě chystá korunovace Ludvíka XXIV. Sedmnáctiletou Angie pronásledují jednoho dne v metru dva ozbrojení muži a pokusí se jí zabít. Unikne jim jen o vlásek. Toho dne večer ji nečekaně navštíví její matka vévodkyně de Noaillesová, kterou jižléta neviděla, a pozve ji na ples do Versailles, aby byla náležitě představena u dvora.

Angie se tam nechce, ale takový večer by jí mohl pomoci odhalit, kdo jí usiluje o život a proč. Odhalte temná tajemství skrytá v zákoutích Versailles!

Vydalo nakladatelství CooBoo 28. ledna 2019. 

Adrienne Youngová: Klan

Adrienne Youngová: KlanEelyn celý svůj život bojuje proti odvěkému nepříteli – klanu Riki. Když na bitevním poli zahlédne svého bratra, kterého viděla před pěti lety umírat, nevěří vlastním očím. Teď stojí proti ní na straně nepřítele. Jeho zrada však není to jediné, čemu musí Eelyn čelit. Po neúspěšném boji se z ní stane otrokyně a čeká ji krutá zima v zajetí. Všechno ale změní útok krvelačného klanu, v jehož skutečnou existenci nikdo nevěřil.

Příběh plný odvahy a dobrodružství v nelítostném světě vikingů.

Vydalo nakladatelství Albatros Media 31. ledna 2019. Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..