Menu
FANZINE.cz
Literatura

S Kuchařkou pro upíry nyní můžete pohostit nemrtvé i u vás doma

Lenka Zajícová

Lenka Zajícová

19. 11. 2012

Uvařit si večeři, která by zachutnala i krvesajům, už nebude problém. Ne s Kuchařkou pro upíry od Nany Liškové. Nabízí v ní více než 70 receptů.

Česnek pravděpodobně nebude častou přísadou... Zdroj: sxc.hu

Už odpradávna se světem lidí šíří různé zvěsti o tvorech, kteří vycházejí jen v noci, nebo s nějakým tím šikovným prstenem s kamenem lapis lazuli. Nelze se tedy divit, že Stmívání, Upíří deníky a další podobné romány přilákaly svými romantickými příběhy velké davy čtenářek. Pokud se k nim taky řadíte, není nic jednoduššího než se nechat unést ojedinělou publikací Kuchařka pro upíry.

Přečtěte si: Čtivá kniha Noční rasa od C. Barkera je fascinujícím hororem

Láska prochází žaludkem. Toto odvěké heslo vzalo za své také u krvežíznivých stvoření noci. Nevšední kniha od Nany Liškové obsahuje nejedno smyslné pokušení od Falešného tataráku pro české upíry až po pokrm s tajemným názvem Karmínové objetí.

Jak je tedy vidět, krvavý nápoj rozhodně není jedinou věcí, kterou by se dal takový sexy upír s ostrými špičáky a propracovaným tělem svést.

Spisovatelka Nana Lišková sepsala více než 70 receptů s tajuplnými názvy. Zrození draka, Slib věrnosti, Královna upírů, Labutí jezero po upírsku, Ďáblovo pokušení či Transfúze polechtají chuťové buňky nejen krvesajů. Sestavit si lze tak kompletní jídelníček, a to od předkrmu, hlavního jídla až po sladkou tečku.

Pro lepší představivost pak jednotlivé recepty doplňují povedené fotografie.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

S Kuchařkou pro upíry nyní můžete pohostit nemrtvé i u vás doma

Hide picture