Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Seriál Hrdinové se vrací. Není však jisté, zda se objeví původní herci

Seriál s protagonisty, které vyděsí objev vlastních superhrdinských schopností, se vrátí na televizní obrazovky. Pokračování Hrdinů potvrdil jejich stvořitel Tim Kring i stanice NBC.

Čtyři řady seriálu Hrdinové se objevily i na českých televizních obrazovkách. Zdroj: NBC

Čtyři řady seriálu Hrdinové se objevily i na českých televizních obrazovkách. Zdroj: NBC

Nesmrtelná středoškolačka, létající kongresman či teleportaceschopný geek si získali přízeň řady diváků, kvůli klesající sledovanosti však byla po čtvrté sérii výroba seriálu zastavena. Vypadá to ale, že Hrdinové ještě neřekli své poslední slovo.

Tým televize NBC spolu s autorem seriálu Timem Kringem intenzivně pracuje na nové minisérii Heroes Reborn, která má být jakýmsi dodatkem za nedovyprávěným příběhem. Veškeré detaily jsou však střeženy pod nálepkou přísně tajné, takže zatím není jasné, zda se vrátí původní herecká sestava.

video
play-sharp-fill

„Jsme nadšeni, že vizionářský autor Tim Kring byl stejně jako my nadšený návratem k tomuto pořadu a těšíme se na nové motivy a zápletky, které Tim přidá ke svému původnímu konceptu,“ prohlásila tisku generální ředitelka stanice NBC Jennifer Salke.

Nezbývá než doufat, že práci scénáristů bude doprovázet méně strastí než u původního seriálu. Při psaní totiž na tvůrce nejprve dolehla hollywoodská stávka scénáristů (kvůli níž se rozbil plánovaný koncept vyprávění), po ní pak ponorková nemoc, která některé z autorů rozeštvala mezi sebou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Seriál Hrdinové se vrací. Není však jisté, zda se objeví původní herci

Hide picture