Menu
FANZINE.cz
Sci-fi seriály

Seriál Misfits: Zmetci vysílá Prima Cool i online. S dabingem i titulky

Martin Peška

Martin Peška

5. 3. 2017

Poslední únorovou sobotu se ve vysílání Prima Cool objevil britský sci-fi seriál Misfits plný černého humoru. Pod názvem Zmetci ho televize dává s dabingem i titulky, a to i v online archivu.

Děj seriálu vysílaného na českém kanálu vždy v neděli po 22. hodině zavádí diváky mezi pětici mladých Londýňanů, kteří si odpykávají trest za drobné delikty veřejně prospěšnými pracemi. Nad městem se při tom přežene podivná bouře s kroupami a do všech uhodí blesk, díky němuž získají hlavní hrdinové superschopnosti.

Čtěte více o seriálu Mistfis v recenzi na TOPZINE.cz

„Najednou je pro povedenou partičku sbírání odpadků nejmenší starostí. Nejsou totiž jediní, koho bouře ovlivnila. Třeba jejich kurátor Tony na ně zaútočí v jakési superzuřivosti a Kelly ho v sebeobraně zabije. Tělo zakopou a celou první sérii se snaží zahladit stopy,“ uvedl pro FANZINE.cz Filip Sychra z Prima Cool.

Kdo má jaké schopnosti?
Kelly – slyší myšlenky lidí
Curtis – umí vrátit čas v momentě, kdy něčeho extrémně lituje
Alisha – lidi, kteří se jí dotknou, dokáže přivést do stavu sexuálního šílenství
Simon – když ho ostatní nevnímají, stane se neviditelným
Nathan – k jeho zlosti se nezdá, že by nějakou schopnost získal, stále doufá, že se objeví

Na rozdíl od klasických superhrdinů nevymění tihle Misfits normální oblečení za kápě a elasťáky. Místo toho zjistí, jak je život nepříjemný, když máte superschopnost, po které netoužíte.

„Misfits jsou svéráznou britskou odpovědí na americké Hrdiny a oplývají černočerným humorem. Za zmínku stojí i působivý soundtrack,“ upozornil Sychra na hudbu k seriálu, na které pracovali například skupiny The Cribs či The Velvet Underground.

První série seriálu získala televizní cenu BAFTA za nejlepší dramatický seriál. Exteriéry se natáčely v jihovýchodním Londýně v blízkosti jezera Southmere ve čtvrti Thamesmead, mnoho interiérů pak v kampusu Brunel University.

Povídejte se také na video ze třetí série, kde nacisti vyhráli válku a ovládli svět

V programu Primy Cool nový seriál Misfits: Zmetci nahradí seriál Dexter, jehož pátá série nedávno skončila.

Informace o seriálu
Název: Misfits: Zmetci (Misfist)
Hrají: Iwan Rheon (Simon Bellamy) – Branislav Holiček, Lauren Socha (Kelly Bailey) – Tereza Bebarová, Nathan Stewart-Jarret (Curtis Donovan) – Libor Bouček, Antonia Thomas (Alisha Bailey) – Kateřina Velebová, Robert Sheehan (Nathan Young) – Michal Holán a další
Vysílá: Prima Cool
Čas vysílání: v neděli po 20:00 hod

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Seriál Misfits: Zmetci vysílá Prima Cool i online. S dabingem i titulky

Hide picture