Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Seriál z prostředí Star Wars možná změní celou jeho mytologii. Bude se cestovat časem

Jan Chalupa

Jan Chalupa

6. 2. 2012

Netrpělivě očekávaný hraný seriál z prostředí Star Wars, který má zatím pracovní název Star Wars: Underworld, možná přinese fanouškům této ságy hodně neočekávané překvapení. Podle zahraničních zdrojů by se v něm totiž mělo cestovat časem.

Ve SW možná dojde k radikálním změnám, Zdroj: distributor filmu

Po rozporuplně přijímaném animovaném seriálu The Clone Wars se chystá nový seriál – tentokrát ale hraný.

O jeho ději se toho zatím moc neví. Potvrzené je jen to, že by se měl odehrávat mezi třetí a čtvrtou epizodou SW – tedy ve chvíli, kdy totalitní Impérium přebírá moc nad galaxií.

Podle nových (ale oficiálně nepotvrzených) informací by v něm ale mělo dojít k zásadním mytologickým odchylkám od původních filmů.

Darth Maul ze Star Wars není mrtvý. Vrátí se v seriálu The Clone Wars

Následující informace jsou tedy potenciálním spoilerem pro všechny fanoušky Star Wars, kteří se na chystaný seriál těší. Zahraniční zdroje ale k tomuto tématu samy poznamenávají, že důvěryhodnost zdroje není 100%, a že se tedy jedná spíše o jakousi šeptandu.

Také proto je tento zdroj označován v médiích jako neověřený. Přesto se mu udává status odůvodnitelné souvislosti s daným seriálem.

[youtube_660]http://www.youtube.com/watch?v=z33-qOXOWS4[/youtube_660]

Podle daného zdroje by se měla nějaká blíže nedefinovatelná parta banditů v jedné z prvních epizod seriálu vydat na cestu časem zpět s cílem zabránit vzniku existence Dartha Vadera. Přitom není blíže specifikováno, jakým způsobem toho chtějí dosáhnout.

Podle dohadů to tedy nemusí nutně znamenat zabití samotného Anakina Skywalkera. Je nutné si uvědomit, že Anakin a Darth Vader jsou definičně dost rozdílné charaktery. Vliv jejich akce na existenci Luka a Leiy je tedy zatím neznámý.

Nejlepší momenty ze Star Wars. Tohle v nás zanechalo otisk

Zdroj navíc ani neuvádí, zda bude jejich akce úspěšná. V současné době tak zůstává příliš mnoho nezodpovězených otázek.

Co přesně se tedy po onom skoku časem stane s celkovým univerzem Star Wars, lze nyní jen těžko předvídat. A to i vzhledem k faktu, že plánovaná premiéra seriálu je prozatím poměrně nespecifikovaná.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Seriál z prostředí Star Wars možná změní celou jeho mytologii. Bude se cestovat časem

Hide picture