Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Seriálový Daredevil má trailer: Muž beze strachu začíná svou pouť

Petr Bělecký

Petr Bělecký

4. 2. 2015

Matt Murdock je na první pohled obyčejným slepcem, který se vymyká z řady snad jen tím, že se vydal na dráhu právnickou. Pod rouškou tmy se však mění v hrdinu Daredevila, který i přes absenci zraku nasazuje život při boji se zločinem.

Většina filmových fandů si jistě bude pamatovat ze všech stran hanobený snímek z roku 2003, kde se v roli Matta Murdocka objevil tehdejší idol dívčích srdcí Ben Affleck. Obrovský poprask pak způsobilo právě Affleckovo obsazení do role nového Batmana.

Podobná situace by se však neměla opakovat u nové seriálové podoby tohoto maskovaného hrdiny. Do jeho hlavní role byl obsazen Charlie Cox (který se mj. objeví v životopisném dramatu o Stephenu Hawkingovi s názvem Teorie všeho / Theory of Everything) a podle traileru se zdá, že bude mít seriál tu správnou atmosféru.

Seriál je vytvářen Marvelem přímo na míru Netflixu, který si jeho výrobu objednal. Následovat by měly seriály Marvel’s A.K.A. Jessica Jones, Marvel’s Iron Fist a Marvel’s Luke Cage, kteér vyústí v minisérii The Defenders.

Seriál odstartuje 10. dubna tohoto roku na streamovací službě Netflix.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Seriálový Daredevil má trailer: Muž beze strachu začíná svou pouť

Hide picture