Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Seriálový hrdina Arrow našel svého záporáka. Ra’s al Ghul obsazen

Redakce

Redakce

9. 9. 2014

Seriál Arrow se brzy představí v nové třetí sérii a hrdinové v zelené kápi přibude nový nepřítel. Tím bude Ra’s al Ghul, jehož ale neztvární oscarový Liam Neeson. Role se zhostí poměrně neznámý herec  Matt Nable.

FOTO:Liam Neeson

Herec Liam Neeson

Už se zdálo, že roli batmanovského padoucha známého převážně díky prvnímu dílu Nolanovské trilogie, si zopakuje herec Liam Neeson. Neeson (na obrázku nahoře) hrál enigmatického Ra’s al Ghula právě ve filmu Batman začíná. Herec sám byl sice myšlenkou nadšen, ale zdá se, že autoři fanoušky uctívaného seriálu Arrow, se rozhodli obsadit méně známou tvář.

Matt Nable ve filmu Riddick

Matt Nable ve filmu Riddick

Tou by měl být Matt Nable, bývalý profesionální hráč ragby, kterého můžete znát například z filmu Riddick. Ra’s al Ghul, jeden z nejstarších a nejmocnějších padouchů, jehož dcera (Talia al Ghul) má s Brucem Waynem syna, by se měl stát hlavní zápornou postavou třetí řady úspěšného seriálu. O novinku se s fanoušky podělil představitel titulního hrdiny Stephen Amell, který tak učinil na svém Twitteru.

FOTO:Ra's al Ghul

Ra’s al Ghul

Postava byla v seriálu již několikrát zmíněna a nyní by se měla dostat do popředí událostí. Je zřejmé, že postavě zůstanou pro ni typické rysy. Z několika vypuštěných fotek, které mají poutat na novou řadu, lze vyčíst, že Ra’s bude mít svůj meč a bude také vlastnit velké množství šperků.

FOTO:Arrow

Meč Ra’s al Ghula v seriálu Arrow Zdroj: Distributor seriálu

Asi nás mrzí, že nebudeme mít každý týden možnost vídat tak výborného herce, jakým Liam Neeson bezesporu je, ale nezbývá než důvěřovat autorům, že po shlédnutí prvního dílu s Mattem Nablem si na Neesonova Ra’s al Ghula ani nevzpomeneme.

Premiéra 3. řady seriálu Arrow je plánována na 8. října.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Seriálový hrdina Arrow našel svého záporáka. Ra’s al Ghul obsazen

Hide picture