×
FANZINE.cz

Seriálový hrdina Arrow našel svého záporáka. Ra’s al Ghul obsazen

FOTO:Ra's al Ghul
Ra's al Ghu

Seriál Arrow se brzy představí v nové třetí sérii a hrdinové v zelené kápi přibude nový nepřítel. Tím bude Ra’s al Ghul, jehož ale neztvární oscarový Liam Neeson. Role se zhostí poměrně neznámý herec  Matt Nable.

FOTO:Liam Neeson
Herec Liam Neeson

Už se zdálo, že roli batmanovského padoucha známého převážně díky prvnímu dílu Nolanovské trilogie, si zopakuje herec Liam Neeson. Neeson (na obrázku nahoře) hrál enigmatického Ra’s al Ghula právě ve filmu Batman začíná. Herec sám byl sice myšlenkou nadšen, ale zdá se, že autoři fanoušky uctívaného seriálu Arrow, se rozhodli obsadit méně známou tvář.

Matt Nable ve filmu Riddick
Matt Nable ve filmu Riddick

Tou by měl být Matt Nable, bývalý profesionální hráč ragby, kterého můžete znát například z filmu Riddick. Ra’s al Ghul, jeden z nejstarších a nejmocnějších padouchů, jehož dcera (Talia al Ghul) má s Brucem Waynem syna, by se měl stát hlavní zápornou postavou třetí řady úspěšného seriálu. O novinku se s fanoušky podělil představitel titulního hrdiny Stephen Amell, který tak učinil na svém Twitteru.

Ra’s al Ghul

Postava byla v seriálu již několikrát zmíněna a nyní by se měla dostat do popředí událostí. Je zřejmé, že postavě zůstanou pro ni typické rysy. Z několika vypuštěných fotek, které mají poutat na novou řadu, lze vyčíst, že Ra’s bude mít svůj meč a bude také vlastnit velké množství šperků.

FOTO:Arrow
Meč Ra’s al Ghula v seriálu Arrow Zdroj: Distributor seriálu

Asi nás mrzí, že nebudeme mít každý týden možnost vídat tak výborného herce, jakým Liam Neeson bezesporu je, ale nezbývá než důvěřovat autorům, že po shlédnutí prvního dílu s Mattem Nablem si na Neesonova Ra’s al Ghula ani nevzpomeneme.

Premiéra 3. řady seriálu Arrow je plánována na 8. října.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..