Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Další remake. Film Silent House slibuje chvíle strachu a hrůzného ticha

FOTO: Silent HouseDo kin míří další americký remake evropského filmu. Filmaři opět zabrousili do španělských vod, kde si k předělání vybrali horor z roku 2010 s názvem Tichý dům.

FOTO: Silent House

Saru čekají v jejím domě nepěkné chvíle, Zdroj: distributor filmu

Tvůrci filmu Silent House zatím do světa nevypustili příliš informací o svém díle. Nyní ale máme možnost zhlédnout nový trailer, který nám aspoň trochu poodkrývá, co od filmu můžeme očekávat.

Jedná se o americký remake španělského filmu La Casa Muda. O americkou verzi tohoto filmu se postaralo duo Chris Kent a Laura Lau, které stojí například za filmem Otevřené moře.

Nejbrutálnější filmové konce. Happy end se prostě nepovedl

V tomto americkém remaku si hlavní roli zahrála Elizabeth Olsen. Ta zde hraje Saru, mladou ženu, která přijede do rodinného domku v odlehlých lesích, kvůli drobným opravám, které se musí provést před prodejem domu. S příchodem noci se ale začnou z půdy ozývat podivné zvuky, které je třeba prozkoumat… zní to zlověstně, a události se také tak skutečně začnou odehrávat.

Panika, teror, nemožnost uniknout před hrůzami, které Saru pronásledují – trailer nám slibuje děs z mrazivého ticha a neznámých sil, které Saru terorizují v jejím vlastním domě. Až v březnu se ovšem dozvíme, zda se remake povedl a jestli to ticho bude opravdu tak strašidelné.

Silent House

Horor
USA/Francie, 2011

Režie: Chris Kentis
Hrají: Elizabeth Olsen, Eric Sheffer Stevens, Julia Taylor Ross

Premiéra v USA: 9. března 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Další remake. Film Silent House slibuje chvíle strachu a hrůzného ticha

Hide picture