Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Snímek Avengers 2 bude bez Lokiho. Do týmu však přibudou dva mutanti

Jan Uhlík

Jan Uhlík

17. 6. 2013

Loki

Joss Whedon vyvrátil účast Lokiho v Avengers 2. Vedle toho potvrdil teorii o dalších členech ochránců. Quicksilver a Scarlet Witch se objeví po boku Iron Mana a dalších superhrdinů.

Loki

Sympatický Tom Hiddleston v roli boha Lokiho. Zdroj: reprofoto Youtube.com

Joss Whedon, scenárista a režisér Avengers, se rozpovídal v interview o svých budoucích plánech k pokračování. I když zatím nepadla ani první klapka, tak už fanoušci sympatického zloducha Lokiho pláčou. Lstivého boha v Avengers 2 neuvidíme.

„Každý se už teď těší na další Loki-Hulk smash moment a slova jako quim (ve staré britské angličtině výraz pro vagínu). Zaprvé bych chtěl říci, že napodobovat to, co jsem předvedl v prvním díle, určitě není správnou cestou. Zadruhé: Loki tu nebude, aby mohl právě tak zajímavá slova jako quim říci,“ tímto výrokem otevřel Whedon ústa nejednomu fandovi.

Spolu s tím se roztrhl pytel s teoriemi o tom, jak se tvůrci zbaví Lokiho. V nejzajímavější z nich se konspirátoři domnívají, že Loki zemře v nadcházejícím druhém dílu Thora. Zde si totiž Tom Hiddleston opět svou oblíbenou roli zahraje, tak proč by se neměl objevit i v Avengers 2?

K tomu režisér přidal další informaci, kterou jsme již zmínili, avšak dosud nebylo jasné, zdali vůbec něco takového nastane. Joss potvrdil stoprocentní členství Scarlet Witch a Quicksilvera v Avengerech. To, jestli se v novém filmu objeví, leželo na bedrech Fox, která vlastní veškerá práva na X-Meny.

Quicksilver a Scarlet

Sourozenci v jednom ze svých komiksových vyobrazení. Zdroj: marvel.com

Majitelé tedy ustoupili a možná pod podmínkou cross-overu povolili užití charakterů. Doufejme, že tomu tak bude a my se dočkáme dalších zajímavých projektů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Snímek Avengers 2 bude bez Lokiho. Do týmu však přibudou dva mutanti

Hide picture