Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Star Wars: Rebels znají svého záporáka. Inquisitor je připraven ničit

Jan Uhlík

Jan Uhlík

20. 10. 2013

Rebels Inquisitor

Další detaily ohledně připravovaného animovaného seriálu Star Wars: Rebels jsou tady. Prohlédněte si krátký teaser a nového učedníka Dartha Vadera.

Rebels Inquisitor

Inquisitor v čele Stormtrooperů. Zdroj: Distributor

Od oznámení přípravy nového seriálu pod záštitou Disney neuběhl ani půl rok a už tu máme první zásadní informace, které nám prozradí děj seriálu. První novinkou je pohled na práci samotnou. Tvůrci zpřístupnili veřejnosti krátké video, díky kterému si můžeme vytvořit obrázek o přicházející novince.

Další zásadní informací se stalo oznámení hlavní záporné postavy, která nás bude provázet celým seriálem. „The Inquisitor“ bude vyslán Darthem Vaderem, aby se postaral o přeživší rytíře Jedi a kompletně vymítil řád. Příliš o jeho původu zatím nevíme, ale je jisté, že jeho oboustranný světelný meč bude zasazovat strach do řad rebelie.

video
play-sharp-fill

 Další novinky se týkají samotného děje. „Rebelové se budou od Klonových válek lišit hned několika způsoby. Hlavní změna spočívá v tom, že se seriál bude držet jedné dějové linie,“ prozradil jeden z tvůrců Dave Filoni. Zároveň také oznámil, že každý díl bude mít svůj vlastní příběh, který ke konci zapadne do jednoho velkého celku.

Přesný datum stále není znám, ale můžeme vidět, že věci jsou v pohybu. Seriál se s největší pravděpodobností objeví v druhé polovině roku 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Star Wars: Rebels znají svého záporáka. Inquisitor je připraven ničit

Hide picture