Temný rytíř má problém. Záporák Bane mluví nesrozumitelně

FOTO: BaneChystaný snímek The Dark Knight Rises čelí kritice.  Podle mnohých ohlasů totiž hlavnímu padouchovi Baneovi není rozumět slova.

FOTO: Bane
Bane z ukázek působí abolutně psychopaticky, Zdroj: distributor filmu

Většina reakcí na první minuty z filmu byla sice nadšená, ale zazněly i stížnosti na srozumitelnost projevu záporáka Banea v podání anglického herce Toma Hardyho.

Druhý trailer k filmu The Dark Knight Rises: Sága o Batmanovi končí

Bane má ve filmu totiž nosit speciální masku, z níž má vdechovat látku, která mu dodává obrovskou sílu. Ale právě tahle maska prý podle mnohých ohlasů činí jeho řeč nesrozumitelnou.

Diváci sice uznávají, že samotná maska je děsivě působivá, ale volají po předabování nebo jiné zvukové změně jeho projevu.

Režisér Christopher Nolan k tomu ale ironicky dodává: „Je to vlastně pojistka, aby diváci šli na nového Batmana vícekrát.“

Temný rytíř povstal (The Dark Knight Rises)

Akční / Krimi / Drama / Thriller
USA / Velká Británie, 2012

Režie: Christopher Nolan
Hrají: Christian Bale, Morgan Freeman, Gary Oldman, Michael Caine, Tom Hardy, Anne Hathaway, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Juno Temple, Nestor Carbonell, Matthew Modine, Joey King, Brett Cullen, Tom Conti, Chris Ellis, Christopher Judge, Daniel Sunjata, Reggie Lee, Jillian Armenante

Premiéra v ČR: 26.07.2012

Temný rytíř má problém. Záporák Bane mluví nesrozumitelně
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.