Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Terminátor 5: Dwayne Johnson zřejmě nahradí Arnolda v roli zabijácké mašiny

Jan Uhlík

Jan Uhlík

24. 6. 2013

Dwayne Johnson jako Terminátor

Informace o natočení pokračování Terminátora ještě ani nevychladla a už se začíná spekulovat o hercích. K filmu by se měl přidat Dwayne Johnson. Zřejmě si zahraje robota vyslaného z budoucnosti.

Dwayne Johnson jako Terminátor

Dwayne ve své zatím poslední roli Luka Hobbse ve Fast and Furious 6. Zdroj: reprofoto youtube.com

O pokračování Terminátora se toho zatím příliš neví. Jedinou potvrzenou záležitostí je účast herce Arnolda Schwarzeneggera. Na povrch se ale začínají dostávat další informace. Podle AICN se zapojí do natáčení Dwayne Johnson (The Rock). Smlouvu sice zatím nepodepsal, ale k samotnému aktu se schyluje. Koho si Dwayne zahraje, prozatím zůstává otázkou. Teorie tu však jsou.

Server také oznámil svou myšlenku, zřejmě podloženou na interních informacích, že se děj filmu bude odehrávat v době před narozením Sarah Connor. Zabijácký robot se tentokrát pokusí o zabití samotných rodičů Sarah.

Arnold si zřejmě zahraje přítele rodičů, který je bude ochraňovat a čas od času si s nimi „šňupne“. Schwarzenegger by se měl objevit v této roli kvůli dílům, kde rodinu Connorů chrání. Šlo by o vysvětlení využití jeho vzhledu pro důvěru a pocit bezpečí v jeho plechové podobě.

Dwayne Johnson v Doom

Dwayne má již se sci-fi zkušenosti. Zahrál si i ve snímku Doom. Zdroj: reprofoto Youtube.com

Podle této teorie se tedy můžeme domnívat, že se role záporáka zmocní Dwayne a už tak svalnaté tělo se navíc vyztuží ocelovými součástmi. Arnold již dříve tvrdil o Johnsonovi, že právě on se stane nástupcem v akčních filmech a převezme štaci hrdiny akčních filmů. Vzájemné sympatie tu tedy panují a to podtrhává teorii o zasazení Johnsona do důležitější role.

Potvrzených informací se nám nyní bude dostávat více a více s přiblížením se k termínu první klapky. Zatím můžeme pouze čekat a přemýšlet, zdali není zbytečné vytvářet nový děj místo pokračování v nynějším.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Terminátor 5: Dwayne Johnson zřejmě nahradí Arnolda v roli zabijácké mašiny

Hide picture