×
FANZINE.cz

The Avengers se blíží do kin. Soutěžte s FANZINE.cz o lístky

Obrázek: The Avengers!Soutěž!Pomalu se blíží květen a s ním i očekávaný film The Avengers, ve kterém se spojují nejrůznější superhrdinové, od Hulka až po Iron Mana, a my se společně podíváme, na co se můžeme těšit.

Obrázek: The Avengers
Avengers. Zdroj: distributor filmu

U nás se premiéry filmu – která je netrpělivě očekávaná již od doby svého vyhlášení – dočkáme 3. května. O složení týmu s názvem The Avengers jsme se dozvídali ve filmech téměř každého z hrdinů, kteří se v tomto snímku objeví. Skupinka se má skládat ze zvláštních individuí pro případné řešení nějaké neočekávané situace.

Chcete se podívat na předpremiéru Avengers do kina IMAX? Soutěžte s FANZINE.cz

Uvidíme Hulka, Thora, Kapitána Ameriku, Černou vdovu a Hawkeye. Až na Černou vdovu a Hawkeye měl každý z hrdinů svůj vlastní film a na konci jsme mohli postřehnout verbování k Avengers.

Samozřejmě milovníci komiksů vědí o tomto univerzu více a The Avengers očekávali již od začátku tohoto filmového maratonu.

Čtěte také: RECENZE: Komiksoví Avengers nacpou Do boje co nejvíce superhrdinů

Prozatím víme, že se superhrdinové spojí proti Lokimu, kterého již můžete znát jako záporáka z filmu Thor, konkrétně jako Thorova nevlastního bratra. Spolupráce v jednom týmu jim však nepůjde úplně tak, jak by si vedení přálo, což je dost pochopitelné, vzhledem k tomu, o jak nesourodou směsici se jedná.

video

Jak to tak poslední dobou bývá, i The Avengers budou ve 3D (v IMAXu navíc jak s dabingem, tak titulky), nicméně se zdá, že by se mohlo jednat o jeden z mála filmů, kterému to neubere na kvalitě, a dokonce by to akci a příběh mohlo opravdu posunout do dalšího pomyslného rozměru.

Více informací přineseme v recenzi.

The Avengers

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2012, 137 minut

Režie: Joss Whedon

Hrají: Robert Downey Jr., Jeremy Renner, Scarlett Johansson, Chris Evans, Samuel L. Jackson, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Clark Gregg, Lou Ferrigno, Tom Hiddleston, Cobie Smulders, Paul Bettany, Gwyneth Paltrow, Amanda Righetti, Stellan Skarsgård, Jenny Agutter, Enver Gjokaj, Walter Perez

Premiéra v ČR: 3. května 2012Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..