Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer: Film Jack and Diane varuje. Lesbická láska mění ve vlkodlaky

Veronika Jílková

Veronika Jílková

31. 7. 2012

Příběh dívek Jack a Diane je bouřlivý, hororový a milostný. Můžete se o tom přesvědčit hned v prvním traileru. Snímek, ve kterém se objeví i Kylie Minogue, přivede diváky do prostředí lesbické lásky a vlkodlaků.

video
play-sharp-fill

Hlavní postavy Jack (Riley Keough) a Diane (Juno Temple) jsou dvě lesbičky, jejichž cesty se protnou v samotném New Yorku. Stráví spolu celou noc a rozhodně ne nějakým pročítáním dívčích časopisů. Zábavu si obstarají prostřednictvím vášnivého líbání. Každá z dívek je ovšem jiné povahy – Diane je už od pohledu nevinná a nejen tím dokáže otevřít uzavřené srdce Jack.

Diane má brzy opustit zemi, a tak v jejich vztahu nastávají problémy, udržet společnou lásku totiž stojí mnoho sil. A pokud se k tomu přidá proměňování ve vlkodlaka, za které může nová sexuální touha, to už je pak na jedny nervy moc.

Přečtěte si o přípravách pražského koncertu Kylie Minogue

Film režíruje Bradley Rust Gray, který na svém kontě zatím nemá žádné špičkové ani příliš výdělečné filmy. Možná ale právě s tímto hororem přinese něco nového. „Má inspirace pochází z absolventského filmu, který popisoval dva kluky, přátele, z nichž jeden chodil v kovbojském klobouku. Když jsem se přestěhoval do New Yorku, na ulici jsem potkal přesně tuto dvojici, jen to byly dívky – jedna v klobouku na skateboardu a druhá vypadala tak nějak ztraceně. Zastavil jsem je a zjistil, že se jmenují Jack a Diane. Při tvorbě filmu jsem na ně stále myslel,“ prozradil režisér.

Jack a Diane - zamilované drama, které vyústí v horor. Zdroj: distributor filmu 

Původní volba na obsazení hlavních hrdinek padla na herečky Ellen Page a Olivii Thirlby – společně si zahrály už ve snímku Juno. Jejich náhradnice Riley Keough se na plátnech zapsala do paměti především filmem The RunawaysKristen Stewart a letos ji můžeme vidět také ve snímku Bez kalhot Channingem Tatumem. Juno Temple se objeví v hitu Temný rytíř povstal.

Kylie Minogue, která si v Jack and Diane zahraje, také není na filmovém plátně začátečnicí. Objevila se už v Moulin Rouge a párkrát i dabovala animáky.

V traileru uvidíte scény mezi herečkami Keough a Temple, které jsou prokládány animovanými sekvencemi, jež odhalují vlkodlačí přeměnu. Ukázku doprovází pomalá píseň, na které se podílela právě Kylie Minogue. A jak je v ní řečeno, láska dokáže být opravdu silná…

Jack and Diane

Drama / Horor / Romantický / Thriller
USA, 2012, 110 min

Režie: Bradley Rust Gray
Hrají: Juno Temple, Kylie Minogue, Dane DeHaan, Riley Keough, Cara Seymour, Neal Huff

Premiéra v USA: 2. listopadu 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer: Film Jack and Diane varuje. Lesbická láska mění ve vlkodlaky

Hide picture