Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer filmu After Earth: M. Night Shyamalan se vrací se sci-fi

Denisa Marešová

Denisa Marešová

10. 12. 2012

Režisér Šestého smyslu M. Night Shyamalan se po tříleté odmlce pokouší navázat na svá mysteriozní veledíla. V červnu roku 2013 uvidíme v kinech jeho nový film After Earth.

video
play-sharp-fill

Indický režisér M. Night Shyamalan proslul především svými mysteriozními thrillery či sci-fi filmy Šestý smysl, Vyvolený nebo Znamení, které patří k tomu nejlepšímu, co tento tvůrce natočil.

Čtěte také: King a Spielberg chystají seriál Pod kupolí. Vysílat se bude v létě

Nyní po třech letech představí světu nový film. Bude jím After Earth. Děj snímku nás zavede na planetu Zemi tisíc let poté, co ji lidstvo po katastrofické události opustilo. Jediným, kdo naši planetu nyní obývá, jsou zvláštní druhy zvířat, která se naučila v nových podmínkách přežít. Proti nim bude muset bojovat mladík Kitai Raige. Ten na Zemi nouzově přistane se svým otcem.

Zraněného otce, který se na opuštěné Zemi ocitne, si zahraje Will Smith. Jeho syna hledajícího pomoc pak Jaden Smith. Pro nedočkavé diváky je tu dobrá zpráva, na premiéru nebudeme dlouho čekat, je plánovaná již na 6. června 2013.

After Earth

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
USA, 2013

Režie: M. Night Shyamalan
Hrají: Will Smith, Jaden Smith, Isabelle Fuhrman, David Denman, Zoë Kravitz, Sophie Okonedo, Lincoln Lewis, Kristofer Hivju, Darrell Foster

Premiéra v ČR: 6. června 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu After Earth: M. Night Shyamalan se vrací se sci-fi

Hide picture