Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Trailer filmu Muž z oceli. Nesmrtelný Henry Cavill je nový Superman

Martin Pevný

Martin Pevný

26. 7. 2012

V roce 2013 se do kin chystá snímek Muž z oceli. Mělo by se jednat o nové ztvárnění osudů klasického Supermana. FANZINE.cz přináší trailer s českými titulky.

video
play-sharp-fill

Režii filmu zajístí Zack Snyder, který natočil takové trháky jako 300: Bitva u Thermopyl nebo Watchmen. Premiéru stanovili na 13. června.

Scénář zajistí Christopher Nolan (Memento, Trilogie Temný rytíř) a producent David S. Goyer (trilogie Blade).

Studio Warner Bros. se tak pokouší o další remake velkého modrého chlapce po nepovedeném snímku Superman se vrací.

Nepřehlédněte: Oficiální YouTube kanál FANZINE.cz

Příběh bude kopírovat klasickou supermanovskou mytologii. Opět se tedy setkáme s postavou mladého žurnalisty Clarka Kenta, který je na Zemi poslán z planety Krypton, aby se později stal slavným superhrdinou.

Nejnovější trailer byl představen před pár dny na Comic-Conu 2012 v přímořském městě San Diego v americkém státě Kalifornie.

Hodnocení traileru

Ambiciózně, emočně, nádherně a překvapivě působí právě tento trailer. Hudba v pozadí působí krásně a velice silně. Vždyť jí také vytvářel světoznámý držitel Oscara skladatel Hans Zimmer.

Superman is back. Zdroj: Warner Bros

Trailer sice působí dojmem jednoduchosti, ale to je také jeho největší pozitivum.V jednoduchosti je totiž krása a v tomto případě to platí dvojnásobně. Skvostná práce.

Muž z oceli (Man of steel)

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi
USA / Kanada, 2013

Režie: Zack Snyder
Hrají: Henry Cavill, Amy Adams, Russell Crowe, Diane Lane, Kevin Costner, Michael Shannon,Antje Traue, Harry Lennix, Christopher Meloni, Julia Ormond, Laurence Fishburne, Michael Clarke Duncan, Michael Cerveris, Ayelet Zurer, Keke Palmer, Michael Kelly

Premiéra v ČR: 13. června 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Muž z oceli. Nesmrtelný Henry Cavill je nový Superman

Hide picture