Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer filmu Paranormal Activity 4: Čeká nás posun na vyšší level

Martin Pevný

Martin Pevný

3. 8. 2012

Jste příznivci Paranormal Activity? Pak je tu pro vás už čtvrtý díl této hororové série. Podívejte se na oficiální trailer s českými titulky.

video
play-sharp-fill

Nízkorozpočtový projekt Paranormal Activity chystá již čtvrtý snímek, a to díky vysokým ziskům z předchozích dílů. Celkový rozpočet prvních třech dílů byl okolo 8 milionů dolarů a filmy celkem vydělaly přes 450 milionů dolarů.

Režii zde zajistí Henry Joost a Ariel Schulman, stejně jako v předchozím, třetím snímku. Ve čtyřce si opět zahraje Katie Featherston, nováčky budou Dianna Agron (známá jakožto roztleskávačka ze seriálu Glee) a také Brady Allen. Premiéra je stanovena na 18. listopad 2012.

Nepřehlédněte: Trailer filmu Poslední výkřik. Iveta Bartošová v hlavní roli

Druhý a třetí snímek se odehrávaly před prvním, zato čtvrtý díl je zakomponován právě do roku 2011, což v něm dovoluje použít jakoukoli moderní technologii.

video
play-sharp-fill

Trailer nám nabídne ze začátku okoukané záběry z předchozích snímků, což nepůsobí zrovna dobře, především pro fanoušky tohoto filmu.

Od poloviny se ale vše zlomí a trailer konečně dostává děj. Na scéně se totiž objevuje mladá teenagerka, která zajistí jednu z hlavních rolí. Posun této série je vidět, a pokud se toho budou tvůrci držet i v dalších navazujících filmech, fanoušci budou spokojeni.

Paranormal Activity 4

Horor
USA , 2012

Režie: Henry Joost, Ariel Schulman
Hrají: Katie Featherston, Dianna Agron, Brady Allen

Premiéra v ČR: 18. listopadu 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Paranormal Activity 4: Čeká nás posun na vyšší level

Hide picture