Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer filmu Twixt: Bývalý Batman sní noční můru od Coppoly

Redakce

Redakce

3. 8. 2011

OBR: TwixtSpisovatel, jehož kariéra upadá, zavítá do malého městečka propagovat svou knihu. Je však chycen do víru místní vražedné záhady. Ve snech se mu zjevuje duch mrtvé dívky. Spisovatel tak má před sebou příběh, který by ho mohl katapultovat zpět na vrchol. Jen kdyby mu nakonec nešlo o holý život. Inspirováno hororem E. A. Poea.

OBR: Twixt

Zavřete děti, přichází strach..., Zdroj: distributor filmu

Francise Forda Coppolu si nejspíše lidi budou pamatovat jako režiséra slavné trilogie o mafiánské rodině Corleonů Kmotr. Ve svém novém snímku Twixt však využije postupy a zkušenost z temné atmosféry, kterou vytvořil adaptací Stokerova románu Dracula. Val Kilmer, který hraje ústředního spisovatele, už dávno zahodil batmanovský oblek, aby se teď mohl poprat s Coppolovými vizemi.

Přečtěte si více o filmu Twixt! V roli ducha uvidíte Elle Fanning

Tří a půl minutový trailer se rozjíždí velmi pomalu. Hluboký mužský hlas nás provází liduprázdným městem, vítá nás frází, která se hodí do pohádky. Z dalších slov i vizuální stánky je patrné, že než o roztomilá zvířátka půjde o hutnou atmosféru, při které se budete chtít pevně něčeho (někoho) držet. Táhlý trailer paradoxně skončí v tom nejlepším dřív, než se nadějete. Budete chtít víc?

První trailer k tomuto filmu byl zhotoven k příležitosti filmového festivalu v Torontu (8. – 18. září), kde také bude mít film premiéru. Festival v Torontu nabízí rozsáhlý filmový trh. Zároveň je jakýmsi prvním předskokanem pro oscarová klání. Má Twixt ambice na nejvyšší metu?

Twixt

USA, 2011
Horor/Thriller

Režie: Francis Ford Coppola
Hrají: Val Kilmer, Bruce Dern, Ben Chaplin, Elle Fanning, Joanne Whalley, David Paymer, Ryan Simpkins, Alden Ehrenreich, Don Novello

Premiéra v ČR: neznámá

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Twixt: Bývalý Batman sní noční můru od Coppoly

Hide picture